alexa
Fifa 17
Fifa 17 çok uzun bir bekleyişin ardından sevenleri buluşmaya hazırlanıyor. Fifa 17 PC satın alma işleminden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir. Fifa 17 Coins satın alma işleminden sonra satişa oyuncu çıkarıyorsunuz.
377
FİFA 17 BAŞLANGIÇ EKRANINDA OYUNDAN ATIYOR
İsimsiz Üye
29 Eylül 2016 12:14

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu siteden oyun kodu aldım gerçekten çok başarılı bir site aldığım gün anında kod elime ulaştı burdan tüm emeği geçen herkese öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum.

Arkadaşlar ben fifa 17 de demoyu indirdim fakat ekran kapanma gibi bir sorun ile karşılaşmadım dün gece 01:00 sırasında fifa17 aktif oldu ve oyuna girmeye çalışırken ''Devam Etmek İçin Başlat Tuşuna Basın'' ekranında başlat tuşuna bastığım anda ekran kararıyor ve oyundan atıyor demoda bu tarz bi sorun ile karşılaşmamıştım lütfen yardımcı olun

Ekran kartı - AMD RADEON R5 M200 /HD8500 SERİES

BELLEK 4GB

PC- İNTEL CORE İ5-4200Mcpu 2.50 Ghz(4Cpus) 

burak a.
30 Eylül 2016 22:31

merhabalar, sandbox isimli programı kullanarak başlatın, başlangıç ekranındaki hataları engelleyerek oyun çalışacaktır daha sonra normal şekilde oyuna girebilirsiniz

İsimsiz Üye
1 Ekim 2016 17:51

kardeşim aynı sıkıntı bende de var. bilen biri varsa lütfen yardım etsin...

İsimsiz Üye
1 Ekim 2016 20:34

BURAK A. dediğini yaptım ama olmadı. :(

İsimsiz Üye
3 Ekim 2016 17:52

aynı sorun bendede var ve halen devam ediyor bi çözüm bulan varsa lütfen yardımcı olsun