alexa
Fifa 17
Fifa 17 çok uzun bir bekleyişin ardından sevenleri buluşmaya hazırlanıyor. Fifa 17 PC satın alma işleminden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir. Fifa 17 Coins satın alma işleminden sonra satişa oyuncu çıkarıyorsunuz.
243
FİFA 17 DİRECTX SORUNU
İsimsiz Üye
23 Ekim 2016 16:34

Merhaba

Durmaplay dan aldığım Fifa 17 kodu ile oyunu indirdim ve özellikle yolculuk modu için aldığım için hemen oyunu açtım oynmaya başladım bir kaç maç yaptıktan sonra kiralık olarak başka bir takıma geçiyorum ancak iki maç sonra yeni maça başlarken koridorda yükleniyor dediği sırada oyun donuyor ve directx hatası veriyor. 2gb hd graphics 4000 + nvidia gt 635m tümleşik ekran kartım var hani oyunu açmasa hiç açmaz ancak dediğim yere gelince hatta tekrar tekrar oyuna sıfırdan başlamama rağmen aynı yerde directx function diye başlayan bir hata veriyor.

bunu hiçbir şekilde siteleri forumları dolaşıp söylenenleri yapmama rağmen malesef çözemedim, update ile düzelecek bir sorunsa eğer bekleyeyim ama bununla ilgisi yoksa bilen çözen gerçekten faydası dokunacak bilgiye sahip arkadaşlar rica ediyorum yardım ediniz.

teşekkürler.

Cevap bulunamadı.