alexa
Fifa 17
Fifa 17 çok uzun bir bekleyişin ardından sevenleri buluşmaya hazırlanıyor. Fifa 17 PC satın alma işleminden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir. Fifa 17 Coins satın alma işleminden sonra satişa oyuncu çıkarıyorsunuz.
527
FİFA 17 VE IRKCLIK SORUNU
muhammet can y.
4 Ekim 2016 21:37

Bildiğiniz gibi FIFA 17'nin hikaye modu olan Journey'de, Premiere League'de büyük bir futbolcu olmaya çalışan Alex Hunter rolündeyiz. Yani, siyahi bir karakteri yönetiyoruz. Tüm bunların üstüne kendisinin en büyük rakibi bir beyaz.

İngiliz bir yayın olan Standart'ın haberine göre, birçok oyuncu bu durumdan ilginç bir şekilde rahatsız olmuş durumda.  Evet, gerçekten de dünya üzerinde böylesine basit bir olgu için bile tartışma çıkartılabiliyor.

16-10/01/fifa-17-de-irkcilik-skandali-2.jpg

EA Games her ne kadar sayış politikalarıyla eleştirilse de uzun süredir ırkçılığın önünü kesmek adına önemli hamleler yapıyor. Bioware oyunları Mass Effect ve Dragon Age bu noktada iki güzel örnek olarak karşımıza çıkıyor.

FIFA 17 hikaye modunda siyahi bir insana rol verdi diye kızmak ve ırkçılık yapmak gerçekten de üzücü bir bakış açısı olmuş.

:: Futbol gördüğünüz gibi halen ırkçılık sorunlarıyla uğraşıyor. Bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz.

İsimsiz Üye
25 Ekim 2016 19:40

Boşver kardeşim