alexa
Fifa Manager 13
Fifa Manager 13, 2002 yılından bu yana kullanıcılar ile buluşan serinin pek çok özellik anlamında gelişmiş ve yeni teknolojiler içeren oyunu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fifa Manager 13 satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
126
Balanced (Dengeli):
Ekin G.
5 Mart 2015 00:50
Çevirisi:

Bu felsefeyle, oyunculardan oyunun bir aşamasından daha fazlasına katkı yapmaları beklenir.

Savunmacılar ve daha defansif ortasahalar hem savunma hem de bağlantı aşamalarından sorumludur, daha ofansif ortasahalar ve forvetler ise hem bağlantı hem hücum aşamalarından sorumludur.

Takım, sistem içerisinde oyuncuların hareketliliği ve düzeni koruma arasındaki dengeyi bulmayı hedefler.

Nasıl Bir Oyun Felsefesidir?

Oyuncuların oyunun diğer yönüne de katkı sağlamasını amaçlayan bir oyun felsefesidir. Savunma ve defansif orta saha oyuncuları öncelikli olarak savunma yapmaktan sonra da defans-orta saha arasındaki bağlantıyı sağlamaktan sorumludurlar. Ofansif orta saha ve forvetler ise öncelikli olarak atak yapmaktan sonra da orta saha-forvet arasındaki bağlantıyı sağlamaktan sorumludurlar. Sistem, oyuncuların hareketliliği ile oyun düzenini koruma arasındaki dengeyi kurmayı hedefler.

Ne Tür Kadrolar İçin Uygundur?

Çalışkanlık özelliği yüksek oyunculardan kurulu bir kadro olması çok önemli bir avantaj sağlayacaktır. Mental özelliklerin de en azından vasat düzeyde olması gerekir.

Avantajları Nelerdir?

Takım halinde çift yönlü bir oyun sağlar, mevkiler arası kopukluklar azalır. Savunma ve hücum eşit oranda düşünülür. Mevkiler arası yardımlaşma artar. Neredeyse her takımın uygulayabileceği bir oyun felsefesidir.

Dezavantajları Nelerdir?

2-3 oyuncu aksadığı zaman sistem çökebiliyor. Özellikle mental özellikleri düşük oyuncuların mevkilerinde boşluklar oluşabiliyor, bu da rakibe boş alanlar sağlayabiliyor.

Hangi Oyun Stratejileriyle Kullanılması Uygundur?

Counter, Standard, Control, Attacking

Verimliliği Nasıl Arttırılabilir?

Savunmada açıklar verirseniz savunma oyuncularını biraz daha kısıtlayarak savunma güvenliğini arttırmayı deneyebilirsiniz.
Cevap bulunamadı.