alexa
Fifa Manager 13
Fifa Manager 13, 2002 yılından bu yana kullanıcılar ile buluşan serinin pek çok özellik anlamında gelişmiş ve yeni teknolojiler içeren oyunu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fifa Manager 13 satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
149
Dolaşma (Roaming) Rehberi !
Ekin G.
5 Mart 2015 01:34

Çevirisi:

Dolaşma ayarı, kaç tane oyuncunun pozisyonlarına çakılı kalmaktansa boşluklara doğru hareket etmelerinin teşvik edileceğini belirler.

Her oyuncunun varsayılan dolaşma talimatları için “Varsayılan” ayarını kullanın.

Hiçbir oyuncuya izin vermemek için “Çakılı Kal (Stick To Position)”, daha çok oyuncuya izin vermek içinse “Daha Çok Dolaş (More Roaming)” ayarını kullanın.

Etkisi nedir?:

  • Çakılı Kal (Stick To Position) olarak seçtiğinizde; tüm oyuncuların roam from position komutları “no” olarak ayarlanır.
  • Varsayılan (Default) olarak seçtiğinizde tüm oyuncuların roam from position komutları için varsayılan ayarlar kullanılır.
  • Daha Çok Dolaş (More Roaming) olarak seçtiğinizde; Central Midfielder rolündeki oyuncuların normalde “Evet (Yes)” olan “pozisyonunu terketme (roam from position)” komutları “Hayır (No)” olarak değişirken, roam from position komutları normalde “no” olan Attacking Midfielder ve Advanced Forward rollerindeki oyuncuların ki ise “yes” olarak değişir. Diğer rollerdeki oyuncularda herhangi bir değişiklik olmaz
Cevap bulunamadı.