alexa
Fifa Manager 13
Fifa Manager 13, 2002 yılından bu yana kullanıcılar ile buluşan serinin pek çok özellik anlamında gelişmiş ve yeni teknolojiler içeren oyunu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fifa Manager 13 satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
267
Orta Yapma (Crossing) Rehberi !
Ekin G.
5 Mart 2015 01:32

Çevirisi:

Orta yapma ayarı, oyuncuların ortalarını ceza alanının neresine yapacağını tanımlar.

Her oyuncunun varsayılan orta yapma talimatları için “Varsayılan” ayarını kullanın.

Daha çok havadan arka direğe doğru ortalar için “Havadan Ortalar (Float Crosses)”, daha çok alçaktan ön direğe ortalar içinse “Alçaktan Ortalar (Drill Crosses)” ayarını kullanın.

Etkisi nedir?:

  • Havadan Ortalar (Float Crosses) olarak seçtiğinizde; Full Back ve Wing Back’lerin cross aim komutları “uzak direğe (far post)” olarak, Wide Midfielder, Winger, Defensive Winger ve kanatta oynayan Inside Forward’ların cross aim komutları ise “ortaya (centre)” olarak ayarlanır. Kanatta oynayan Advanced Playmaker’ların cross aim komutlarında değişiklik olmaz, “karışık (mixed)” olarak kalır.
  • Varsayılan (Default) olarak seçtiğinizde tüm oyuncuların orta yapma komutu için varsayılan ayarlar kullanılır ki bu da Karışık’tır (Mixed).
  • Alçaktan Ortalar (Drill Crosses) olarak seçtiğinizde, Full Back ve Wing Back’lerin cross aim komutları “ortaya (centre)” olarak, Wide Midfielder, Winger, Defensive Winger ve kanatta oynayan Inside Forward’ların cross aim komutları ise “ön direğe (near post)” olarak ayarlanır. Kanatta oynayan Advanced Playmaker’ların cross aim komutlarında değişiklik olmaz, “karışık (mixed)” olarak kalır.
Cevap bulunamadı.