alexa
Fifa Manager 13
Fifa Manager 13, 2002 yılından bu yana kullanıcılar ile buluşan serinin pek çok özellik anlamında gelişmiş ve yeni teknolojiler içeren oyunu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fifa Manager 13 satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
176
Pres (Closing Down) Rehberi !
Ekin G.
5 Mart 2015 01:29
Çevirisi:

Pres, bir oyuncunun bir ofansif tehlikeyi karşılamak için defansif pozisyonunu ne kadar çabuk ve ne kadar uzağa terkedeceğini tanımlar.

Her oyuncunun varsayılan pres talimatları için “Varsayılan” ayarını kullanın.

Presi varsayılandan biraz daha azaltmak yada arttırmak için “Daha Fazla Pres Yap (Press More)” veya “Daha Uzak Dur (Stand-Off More)” ayarlarını kullanın.

Etkisi nedir?:

  • Daha Fazla Pres Yap (Press More) olarak seçtiğinizde
;

Goalkeeper, Sweeper Keeper, Central Defender, Ball Playing Defender ve Limited Defender rollerindeki oyuncuların pres komutları varsayılandan 1 kademe artar.
Diğer tüm rollerdeki oyuncuların pres komutları varsayılandan 3 kademe artar.

  • Varsayılan (Default) olarak seçtiğinizde tüm oyuncuların pres komutları için varsayılan ayarlar kullanılır.


  • Daha Uzak Dur (Stand-Off More) olarak seçtiğinizde;


Goalkeeper, Sweeper Keeper, Central Defender, Ball Playing Defender ve Limited Defender, Full Back, Wing Back, Anchor Man, Deep Lying Playmaker ve Central Midfielder (defend görevi) rollerindeki oyuncuların pres komutları varsayılandan 2 kademe düşer.
Diğer tüm rollerdeki oyuncuların pres komutları varsayılandan 3 kademe düşer.

Not: Bu komutun Trequartista, Defensive Winger ve Defensive Forward rollerine etkisi yoktur. Trequartista rolünde hep en düşük, diğer iki rolde ise hep en yüksek seviyededir.
Cevap bulunamadı.