alexa
Fifa Manager 13
Fifa Manager 13, 2002 yılından bu yana kullanıcılar ile buluşan serinin pek çok özellik anlamında gelişmiş ve yeni teknolojiler içeren oyunu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fifa Manager 13 satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
146
Taktiksel Komutlar:
Ekin G.
5 Mart 2015 00:28
Bir taktik oluştururken takım ve oyuncu komutlarını kadronun genel yapısına göre belirlemek son derece önemlidir. Bir kullanıcıda müthiş sonuçlar veren bir taktiğin başka bir kullanıcıda kötü sonuçlar vermesinin ana nedenide budur. Takımların kadro yapıları birbirinden farklı olduğundan bir takım için hazırlanan bir taktiğin başka bir takımda -benzer bir kadro yapısı yoksa- aynı sonuçları verebilmesi zayıf bir ihtimaldir. Bir taktik hazırlayıp o taktiği paylaşanların atladığı nokta da budur. Aynı şekilde kendi takımı için taktikler hazırlayıp bir türlü istediği sonuçları alamayanların çoğunluğunun da gözardı ettiği şey gene kadro yapısıdır.

Taktiklerin sahaya iyi yansıtılması oyuncuların özelliklerine bağlıdır. Diğer yandan, oyuncuların özelliklerinin iyi kullanılması da taktiksel ayarlara bağlıdır. Özetle; bir taktiğin etkili işleyebilmesi için o taktiğe uygun oyunculara sahip olmanız, oyuncuları daha etkili kullanabilmek içinse taktiksel komutları iyi ayarlamanız gerekir. Bu ikisi arasındaki dengeyi iyi kurduğunuz zaman tıkır tıkır işleyen bir sisteme ve daha verimli oyunculara sahip olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.