alexa
Fifa Manager 13
Fifa Manager 13, 2002 yılından bu yana kullanıcılar ile buluşan serinin pek çok özellik anlamında gelişmiş ve yeni teknolojiler içeren oyunu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fifa Manager 13 satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
139
Team Instructions (Takım Komutları)
Ekin G.
5 Mart 2015 00:42
Takım komutları; takımımızın oyun stilini belirler ve taktiğimizin ana yapısını oluştururlar. Takım komutları ekranındaki komutlar 4 ana başlık altında toplanmıştır. Bunlar; Genel Stratejiler (General Strategies), Oyun Stili (Playing Style), Özel Talimatlar (Specific Instructions) ve Duran Toplardır (Set Pieces).

Genel Stratejiler ve Oyun Stili başlıkları altında yer alan komutlar, bazı oyuncu komutlarına etki eder ve bu komutlar üzerinde bir takım değişiklikler yaparlar. Özel Talimatlar ve Duran Toplar başlıkları altında yer alan komutların ise oyuncu komutlarına bir etkisi yoktur.

General Strategies (Genel Stratejiler)

Genel stratejiler başlığı altında Felsefe (Philosophy) ve Başlangıç Stratejisi (Starting Strategy) olmak üzere 2 seçenek yer almaktadır. Bu seçenekler takımın ne tür bir oyun anlayışıyla oynayacağını belirler.
Cevap bulunamadı.