alexa
Fifa Street ( PSX3 )
FIFA Street tam anlamiyla gerçekçi bir sokak futbolu deneyimi. Sokak Futbolu Kontrolleri: Topa hiç olmadigi kadar hakim oldugunuz ve hayallerinizdeki çalimlarin bu kadar gerçekçi dokunuslarla mümkün oldugu bir kontrol sistemi ile rakiplerinizi yenin utandirin PS3 oyunu kargo ile gönderilecektir.
144
Fifa Street İlk izlenimlerim
hüseyin h.
18 Mart 2015 16:11
Futbol oyunu denince tabi ki akla takımlar, futbolcular ve formalar akla geliyor. FIFA Street, EA Sports’un lisans haklarına sonuna kadar kullanmış. Büyük liglerin takımları, ulusal takımlar ve özel oluşturulmuş takımlardan oluşan geniş bir seçeneğe sahibiz. Tabi ki gözlerimiz Türkiye’yi ve Türk Ligi’ni arıyor ancak FIFA Street’te ne bir Sabri, ne bir Alex görebiliyoruz.Formalar konusunda oldukça ilginç seçenekler bulunuyor. Sokak futbolu konu olunca rahat eşofmanlardan tutun, kapşonlu fermuarlı giysiler ve hatta bizim ofiste neredeyse herkesin taktığı berelerden bile bulunuyor. FIFA serisinden gözümüzün alıştığı kramponlar, FIFA Street’te yerini halı saha ve sokak ayakkabılarına bırakıyor. Bunların arasında normal spor ayakkabılar ve hatta kaykay ayakkabıları bulunurken, resmi markaların ayakkabı modelleri de eklenmiş. Futsal maçları daha resmi bir hava taşıdığından dolayı takımlar resmi formalarını ve kaliteli ayakkabılarını giyiyorlar.

Peki ya online?

FIFA Street, EA Sports’un FIFA 12’de kullandığı Football Club özelliğini kullanıyor. Böylelikle çevrimiçi modlar için bir nevi “FIFA 12 – Street” sosyal ağı oluşturulmuş oluyor. Çevrimiçi modlar, FIFA Street’in zevkinin çıkarıldığı yer aslında. Arkadaşınızla oynarken ona bacakarası atmak, çalımlayıp artistik bir gol atmak ve ardından yüzüne bakıp dalga geçmek kadar eğlenceli bir şey yok. 

Son olarak FIFA Street’in FIFA 12 ve FIFA 13 arasındaki boşluğu oldukça iyi doldurduğunu söyleyebiliriz. Serinin baştan yapımı olarak düşünüldüğünde önceki oyunları unutturan bir FIFA Street karşımızda bulunuyor. Futbol seviyorsanız ve biraz eğlence arıyorsanız, FIFA Street’i kaçırmayın derim.
Cevap bulunamadı.