alexa
Florensia
Florensia, son dönem rol yapma oyunları arasında gerek sahip olduğu hoş grafikler gerekse de oynanış içerisinde kullanıcıya sunulan orijinal öğeler açısından en başarılı yapımlar arasında gösterilmektedir. Florensia Alaplaya Points 'leri Alaplaya web sitesi üzerinden aktif etmektesiniz. Sonrasinda Alaplaya Points 'leriniz hesabiniza yüklendigini görebilirsiniz.
302
Gemi Rehberi !
Ekin G.
5 Mart 2015 02:01
Saldırı Gemisi (The Assault Ship)
Bu saldırı gemisi türü, toplarını ve korkunç boynuzlarını kullanarak öldürücü hasarlara sebep olur. Bu çok fonksiyonlu gemi, en üstün ve çarpıcı atak gücünü kullanarak, ya toplarıyla saldırır ya da doğrudan düşmana sertçe vurur. Hızla pozisyonunu değiştiren, çevik Assault Ship en esnek gemidir.


Torpido Gemisi (The Torpedo Ship)
Bu gemi, en yüksek savunma ve hücum gücüne sahip değildir fakat yüksek hızından dolayı yakalanmadan, düşmanlara süratle ateş edebilir. Yüksek hızı, pusu kurma taktikleri için idealdir. Öndeki torpidolarıyla, tek vuruşluk hasarlar yapar.
Zırhlı Gemi (The Armored Ship)
Bu güçlü savunma becerisine sahip ve çelikle kaplı zırhlı gemi, doğrudan bir meydan okumayla karşılaştığında kenara çekilmez. Güçlü zırhıyla ve savunma becerisiyle, donanmayı düşmanlardan korur. Bazen, zırhlı mahmuzlarıyla karşı tarafı yok etmek için düşmanların içine dalar.


Büyük Silah Gemisi (The Big Gun Ship)

Bu gemi, uzak mesafeli çarpışmalarda uzmandır ve geniş bir bölgeye büyük miktarda hasar yapabilir. The Big Gun Ship, muazzam ateş gücünü etkin hale getirerek büyük bir bölgeye ciddi hasarlar yapar. Bunu, ön kısımdaki devasal topları, güvenli bir uzaklıktan kullanarak gerçekleştirir.


Onarım Gemisi (The Maintenance Ship)

Bu gemi, çok çeşitli onarım cihazlarını ve güçlendiricileri (buff) kullanarak diğer gemileri tamir eder. Ayrıca, denizaltı mayınlarını yerleştirerek düşmanı yavaşlatır. Büyülü güçlendiricileriyle, donanmayı kuvvetlendirir, fakat genelde, ön cephe hattından uzak durmayı tercih eder.


Florensia size ticaret yapma olanağı da sağlıyor. Ele geçirdiğiniz hazine ve malları veya gemileri satabilir, adalar arasında yük taşıyabilir ya da balık avlayabilirsiniz. Bunların hepsi size para kazandıracak faaliyetler fakat herbirinin farklı zorlukları olduğunu da unutmamak gerek.
Florensia son zamanların en farklı ve en güzel oyunlarından biri. Oynayıcı sayısı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla artıyor.
Cevap bulunamadı.