alexa
Florensia
Florensia, son dönem rol yapma oyunları arasında gerek sahip olduğu hoş grafikler gerekse de oynanış içerisinde kullanıcıya sunulan orijinal öğeler açısından en başarılı yapımlar arasında gösterilmektedir. Florensia Alaplaya Points 'leri Alaplaya web sitesi üzerinden aktif etmektesiniz. Sonrasinda Alaplaya Points 'leriniz hesabiniza yüklendigini görebilirsiniz.
142
İnceleme !
Ekin G.
5 Mart 2015 02:00
Denizde savaşmak için önce bir tekneye sahip olmanız gerekiyor. Seviyeniz ilerleyip para kazandıkça daha büyük ve güçlü savaş gemilerine sahip olabiliyorsunuz. Nasıl kendinize değişik silahlar ve skiller edinebiliyorsanız aynı şeyi geminiz için de yapmalısınız. Oyunun en beğenilen yanlarından biri bu. Geminize kazandırdığınız skiller ile korsan gemilerini (npc) veya gerçek rakiplerinizin gemilerini çok çeşitli silahlar sayesinde batırabilirsiniz.

Florensia 3D anime tarzında yapılmış. Şirin ve sevimli karakterler çoğunlukta fakat oyun ciddi bir oyun ve bazı bölümleri tek başınıza geçmek hemen hemen imkansız ama bir klan oluşturmanız veya mevcut bir klana girmeniz karada ve denizde başarıya ulaşmanızı sağlayabilir.

Oyuna karakterinizi seçerek başlıyorsunuz. Kaşif, paralı asker, soylu, büyücü, savaşçı gibi sınıflar var. Bu sınıflar ileriki seviyelerde daha da çeşitleniyor. Karakterinizi seçtikten sonra kendinize bir tekne yaptırıyorsunuz. Karada ve denizde yapacağınız görevler ve yaptığınız gezintiler sırasında keşfedeceğiniz define, ele geçireceğiniz ticaret malları ve okyanusta el koyduğunuz ticaret gemileri ile zengin olmanız mümkün. Kazandığınız paralar ve seviye atladığınızda kazandığınız stat puanları ile kendinize veya geminize yeni skiller ve değişik silahlar kazandırabiliyorsunuz.
aşlangıçta seçebileceğiniz 5 gemi türü var:
Cevap bulunamadı.