alexa
Flyff
Flyff, Gala Inc tarafından geliştirilen 2002 yılından bu yana Microsoft Windows platformunda dünyanın birçok farklı ülkesinde farklı şirketler tarafından oyuncularla buluşturulan fantastik MMORPG türündeki eğlenceli oyundur. Flyff Wcoin satin alma isleminden sonra, Webzen ödeme penceresi üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
276
Flyff: Fly For Fun Nasıl Oynanır Rehberi
Ekin G.
5 Mart 2015 01:55

Flyff Eğlence Genel Bakış için Fly

Flyff mevcut en popüler free-to -play MMORPG biridir . Flyff göze kolay büyük bir animasyonlu grafik tarzı vardır , ama onun yaşında göstermeye başlıyor . Birçok diğer Asya MMORPG gibi , Flyff oyuncular bir acemi sınıf olarak başlar ve daha yüksek bir seviyeye ulaştınız kez bir iş (sınıf ) seçmelisiniz – Bu durumda , seviye on beş içinde . Erken seviyeleri sırasındadeneyim oranı hızlı , ancak geç 20 ve ilk 30 sırasında yavaşlamaya başlar . Her sınıf farklı bir beceri seti ve seviye altmış iki farklı ikinci bir iş seçeneği vardır . Dört ilk sınıfları ve ikinci iş seçenekleri aşağıda listelenmiştir şunlardır :
Acrobat – Cambazlar Flyff en değişmektedir uzmandır. Acrobat yo – yo ( Jester ) veya yay ( Ranger. ) ya kullanımı konusunda uzmanlaşabilir
Adından da anlaşılacağı gibi , meraklıları ile Asist desteği diğer oyuncular değil, aynı zamanda güçlü bir etki alanı ( AoE ) büyü var – Yrd. Asist Bill Poster , en güçlü meraklıları sahip yakın dövüş yumruk silah veya Ringmasters , kullanan melez bir sınıf içine uzmanlaşmak olabilir.
Magician – Sihirbazlar Flyff büyüsüne tekerlekler vardır . Onlar çok düşük HP var , ama ağır hasar anlaşma. Sihirbazlar Elementalists veya Psykeepers içine uzmanlaşmak olabilir.
Mercenary – Mercenaries Flyff temel melee sınıfıdır . Mercenary bir kılıç ve kalkan , ya da her bir elinde bir silah sallıyor bir saldırı Blade içine kullanan bir savunma şövalye içine uzmanlaşmak olabilir.

Cevap bulunamadı.