alexa
FM 2014
Football Manager 2014 oyununun en önemli özelliği ise gerçek hayatla birebir orantılı olması. Yani günümüzdeki tüm ligler ve tüm takımlar oyunda yer alıyor.  Football Manager 2014 Cd Key aldiginizda Football Manager 2014 Steam Cd Key 'ine sahip olursunuz ve Steam platformundan aktif edebilirsiniz.
202
BİRAZ BİLGİ -2
eray ö.
4 Şubat 2015 12:51

Arayüzde de inanılmaz gelişmeler var. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz pek çok aktivitenin gelen kutusuna alınmış olması. Artık basın konferanslarımızı, transfer görüşmelerimizi, scout raporu incelemelerimizi tamamen mesaj kutusunun içerisinden yapıyoruz. Bu hâliyle inanılmaz bir kolaylık sağlıyor. Özellikle basın toplantılarında "Oyuncunuzun sakatlığı kötü mü?" sorusuna hemen alttaki "Wallace out for 6 months" haberine bakıp "Zannettiğimizden kötü duruyor evet" diyebilmek gibi örnekler bunun ne kadar isabetli bir karar olduğunu gösterir nitelikte. 

Hazır lafı açılmışken de söyleyelim, SI arayüz ve motorla uğraşırken pek çok şeyi de aynı bırakmış. Özellikle yüz yirmi senedir aynı basın toplantılarını yapıyor olmak çok can sıkıcı. Üst üste maç kazandığım her seriden sonra 4 senedir "Bu tip şeylerin bir sonu olur ve bittiğinde kimsenin aşırı tepki vermesini istemiyorum" cevabını veriyorum. Artık yeni metinlerin yazılması gerekiyor, hem scout raporlarında, hem basın toplantılarında, hem de oyuncularla olan diyaloglarda. Bir oyuncuya diğerini eğitmesini istediğini daha farklı nasıl söylersiniz bilmiyorum ama bu şeklinden sıkıldığımı çok net belirtebilirim.

Oyuncularla iletişim yine oyunun büyük sıkıntılarından biri olmayı sürdürüyor. Oyuncuların bir karakteristik özelliği (Determined, Ambitious vb.) ve bir moral sayacından daha fazlası olması gerekiyor. Ben artık biraz oyuncuların egolarını yönetmek istiyorum,  hırçın bir genç futbolcuyu kafalayarak sakin bir adama çevirmek, yeri geldiğinde Casillas-Mourinho gibi bir güç savaşı yaşamak istiyorum. Oyuncular bu haliyle sadece birer isim ve rakam gibi duruyorlar ve "Private Chat" opsiyonu doğru düzgün hiç kullanılmıyor.
Cevap bulunamadı.