alexa
FM 2014
Football Manager 2014 oyununun en önemli özelliği ise gerçek hayatla birebir orantılı olması. Yani günümüzdeki tüm ligler ve tüm takımlar oyunda yer alıyor.  Football Manager 2014 Cd Key aldiginizda Football Manager 2014 Steam Cd Key 'ine sahip olursunuz ve Steam platformundan aktif edebilirsiniz.
142
Oyun hakkında bilgi
Ahmet Hakan G.
22 Aralık 2014 16:21

Futbol tutkunlarının, özellikle de menejerlik oyunlarına ayrı bir ilgisi olanların büyük bir ilgi göstererek oynadıkları Football Manager serisinin yeni oyunu olan Football Manager 2014'e ait ilk oyun içi görüntüsü yayınlandı. 

Yepyeni bir oyun motoruyla Football Manager oyuncularının karşısına çıkacak olan yeni seri FM 2014 için yayınlanan videoya baktığımızda önceki seriler ile olan farkını birazda olsa görebiliyoruz. Yapımcı firma tarafından yapılan daha önceki açıklamalara göre oyun içerisindeki detaylar bir hayli artırılmış ve oyuncularla olan diyaloglar, transfer anlaşmaları ve kulübün yönetimi kurulan iletişimler gerçekçi haline bürünmüş diyebiliriz . Her sene olduğu gibi menejerlik oyunları arasında yine iddialı gelen Football Manager 2014'ün kullanıcı arayüzünde de birçok farklılıklar söz konusu. Önceki serilere kıyasla FM 2014'ün kullanıcı arayüzü geliştirilmiş ve oyunculara oyun içerisinde kolaylık sağlanabilmesi için tüm olanaklar sağlanmış.. 

Cevap bulunamadı.