alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
1285
Fm 15 Birkaç Takım Önerisi
Sergen B.
13 Mart 2015 08:52
FM 15 Takım Önerileri
1-) Red Bull Salzburg
Neredeyse her Football Manager serisinde alınan Salzburg takımı bu sene benim için gerçekten 1.öneri niteliğinde. Red Bull’un satın almasıyla beraber gelişmeye açık bir takım haline gelen Red Bull Salzburg kaliteli alt yapısı ile biliniyor. Avusturya liginde oynayan Salzburg takımı gerçekten Avusturya ligine göre oldukça iyi bir kadroya sahip. Ligi zamanla domine edecek hale gelebilir ve ardından ise Avrupa kupalarında boy gösterebilirsiniz.
2-) Shakhtar
Hepimizin bildiği bir takım. Mircea Lucescu yönetiminde liginin en güçlüsü ve her sene Avrupa’da başarı için yola çıkıyorlar. Oyuncu avcılığı ve sağlam gözlemci ekibi ile bilinen Shakthar Donetsk takımı Ukrayna liginde oynamak isteyenler için oldukça kaliteli ve genç yetenekleri oynatmayı sevenler içinde güzel bir tavsiye. Sizde Lucescu’nun kaldığı yerden Ukrayna’da devam eden iç savaşlara rağmen takımı büyütmeye çalışabilirsiniz. Oyuncu pazarında söz sahibi olabilmeniz adına oldukça eğlenceli bir kariyer olabilir.
3-) Galatasaray
Ligimizin kadro kalitesi en kuvvetli takımı. Özellikle FM 15 oynarken karşılaştığımız profiller ile şampiyon olamamak mucize gibi bir şey olur. Fakat öyle bir sıkıntı var ki bu sıkıntı FM içinde geçerli bir hale gelmiş. Takımdaki oldukça gereksiz onlarca oyuncu ve yüksek maaşlar. Takımın içinde bulunduğu yüksek faizli yüksek rakamdaki borçta Galatasaray’ı eski 21. yüzyılın başındaki güzel zamanlarına getirmek için iyi bir fırsat olabilir. Sizde GS’yi alarak takımın kadrosundaki gereksiz oyuncuları oynatarak iyi paralara saçmaya yada kakalamaya çalışabilir ve gereksiz maaşlardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca takımda Alex Telles, Bruma, Koray Günter, Semih Kaya gibi genç oyuncuların yanı sıra Wesley Sneijder, Felipe Melo ve Fernando Muslera gibi kilit oyuncularda bulunuyor. Bana kalırsa oyunun en riskli takımlarından bir tanesi Galatasaray ve oyuna başlamak için iyi bir tercih olabilir.
4-) Beşiktaş
Ligimizin genç ve geleceği parlak Türk oyunculardan kurulu takımı olan Beşiktaş mali kriz ile yüzleşirken yeni stadı içinde gün sayıyor. Ayrıca ligimizdeki yabancı kuralına karşı en yetenekli ve en çok Türk oyuncuyu kadrosunda bulunduran Beşiktaş ile şampiyonluklara koşabilir ve oyuncuları iyi paralara satarak takımı daha da büyütmeyi hedefleyebilirsiniz.
5-) Watford
Her FM serisinde alınan takımlardan biri olan Warford yine çok eğlenceli bir kariyer yapmanıza sebep olabilir. İngiltere liginde oynarken bakalım Watford’u eski güzel günlerine getirebilecek bir menajer ile karşı karşıya kalacak mıyız ? Hele ki o müthiş tutkulu taraftarları ile beraber !
6-) PSV
Hollanda liginin köklü ve kaliteli takımlarından bir tanesi olan PSV kadrosunda oldukça geleceği parlak bir çok wonderkid genç oyuncuyu bulunduruyor. Takıma yapılacak 1-2 takviye ile çok sağlam bir 4-5 yıl geçirebilir ve takımın vizyonuna sahip çıkabilirsiniz. Ayrıca transfer bütçesi de Hollanda ligi için oldukça yeterli diyebiliriz.
7-) Millwall
Yine müthiş taraftar desteğine rağmen İngiltere alt liglerinde mücadele eden bir takım Millwall tavsiye listemizde 7. sırayı alıyor. Oldukça ateşli ve hırslı bir taraftara olan Millwall ile oynarken taraftarların sabırsızlıkları yüzünden her maça endişeli olarak çıkacaksınız.
glasses ifade simgesi Athletic
Sadece kendi bölgesinden transfer yapılmasına izin verilen Athletic son 3 sezon ki FM serilerine rağmen yine oldukça eğlenceli ve disiplinli geçecektir. Bakalım Real, Barca savaşına Atletico’dan sonra Athletic takımı ile ortak olabilecek misiniz ?
9-) Roma
Bu sezon yaptıkları transferler ile genç kadrosunu iyice gençleştiren Roma takımı ile İtalya liginde zirveye ortak olmak için çaba harcayabilirsiniz. Ayrıca yüksek profillere sahip genç oyuncuları tam potansiyele ulaştırıp bir çok oyuncu için favori bir menajer haline gelebilirsiniz. Bakalım oldukça çekişmeli geçebilecek İtalya liginde Roma ile başarı sağlayabilecek misiniz ? Bu yolda en büyük rakibiniz Juventus ve arkasından gelen Napoli, Fiorentina .
10 -) Anderlecht
Belçika liginin köklü takımlarından olan Anderlecht yine genç oyuncu yetiştirmeyi sevenler için oldukça güzel bir takım önerisi olabilir. Mitrovic’den Tielemans’a kadar bir çok parlak wonderkidi kadrosunda bulunduran Anderlecht ile şampiyonlar liginde mücadele ediyorsunuz….
Mehmet G.
25 Mart 2015 17:27
anderletc süper başlangıç olur çünkü ellerinde mitroviç tiemelans diye ikili genç yetenek var eğer genç bir kadro ilriye döbüp bir takım istiyorsanız her zaman anderletch en iyisi oalcaktır