alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
803
FM Karlı Zeminde Kazanma Rehberi
Sergen B.
1 Nisan 2015 12:37

FM Karlı Zeminde Kazanma Rehberi

Arkadaşlar zemin karlıysa yapacağınız belli başlı direktifler ve taktiksel ufak dokunuşlar var.

Mevcut taktiğinize maç öncesi girerek, topu ayakta tutma kısmı yüksek olanları %50 oranında kısıyoruz, kısıyoruz ki böyle zorlu bir havada çok fazla top tutmaya çalışmıyor oyuncularımız, paslarımızı daha direk ve uzun olarak ayarlıyoruz ve kanatlara doğru attırıyoruz. Ortaya düşüp takılan herhangi bir top kalemizde tehlike yaratabilir.

Gelelim direktiflere, öncelikle çok kalabalık ortasahada oynamak her zaman işe yaramayabilir, bu kaosu önlemek için 3 forvet yapıp 3 orta saha yani 4-3-4 olarak cıkmakta fayda var. Tabi kuvvetli forvetler, orta saha tercihlerimizde pas – yaratıcılık ve bunla beraber dayanaklı ayakta kalabilen ortasahalar tercih edilmeli. Savunma kısmında pek bişey istemeyceğiz, derinlemesine bir savunma hattı ve topu neredeyse hiç ayakta tutmadan uzun forvete oynamaları, kalecide aynı şekilde..

Bu sayede çok sayıda maç kazanmış biri olarak, diyeceklerim bunlar.

Cevap bulunamadı.