alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
473
48 Ay Taksitli Transferler
çağrı c.
22 Aralık 2014 20:31
"Ücret" + "İlk 12 aylık taksit tutarı" = "Transfer Bütçesinden Harcanan Rakam" 

Daha sonraki senelerde de her ay geri kalan rakamı taksitle ödüyorsunuz. Eğer 48 ay taksikli transfer yapmayı bilmeyen varsa lütfen sorsun, herkesin yapabildiğini düşünerek devam ediyorum.


Olay şu;

1) Eğer transfer bütçeniz yetiyorsa, lütfen oyuncuyu taksitle almayın! Gelecek senelerdeki transfer bütçenizi yemeyin.

2) Eğer yeterli transfer bütçeniz yoksa o zaman 48 ay taksitli bu transferi gerçekleştirebiliriz. Bu durumlarda Anahtar Oyuncu transfer etmeliyiz. Eğer birden fazla 48 ay taksitle transfer yaparsak (Diyelim ki 4-5 tane), bu oyunculara ödediğimiz bonservis bedeli de yüksek olacaktır ve her ay 1 milyonu bulan harcama yapabiliriz. Bu sebeple dikkat etmek gerekir. 

3) Bu yöntemi herkes yapıyor, bunu saklamaya gerek yok. Ancak batmamak için başarılı olmamız, kupalar kazanmamız gerekir. 

4) Her ay ödediğimiz paraları düşürmek için 48 ay taksitle oyuncu satışı da yapabiliriz. Bu da bir yöntemdir. Özetlersek

1) Sadece Anahtar Oyuncular için uygulayın! 
2) 1 milyon değerindeki bir oyuncunun size aylık gideri 21 bin dir. Uygundur. 
3) Oyuncu satışıyla bu taksitleri dengelemeye çalışın.
4) Mali Durumunuzu sürekli konrol edin.


Muhammed Ali B.
26 Ocak 2015 00:55
Mantıklı gibi gözükse de kimsenin böyle bir şey yapmaması lazım çünkü şuan alabilirsin adamı ama sonraki transfer bütçelerinizden  kesiliyor bu paralar unutmayın  ben hiçbir zaman çok çok zorda kalmazsam almam.
Sergen B.
4 Mart 2015 10:45
Maddi Durumu İyi Olmayan Alt Ligler İçin Çok Faydalı Bir Özellik Bu