alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
345
İnceleme 2 - Sol menü çubuğu geri döndü
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:32

fm 2015 football manager 2015 test inceleme

FM 2015, detaylarıyla zamanınızı yiyip bitirecek bir menajerlik oyunu olmayı ise sürdürüyor. Geçen seneki FM 2014, futbolcularla daha gerçekçi bir etkileşim için kaydırma çubuklarını ortadan kaldırmıştı. Bu adımının doğru olduğunu düşünen Sports Interactive, kişisel etkileşim konusunda bazı geliştirmeler ve arayüzde bazı küçük düzenlemeler yapıyor.

Yeni oyunda eski Championship Manager serisinde rastladığınız sol menü çubuğu, geri dönüş yapıyor. Buradan takım raporları, fikstür, taktikler, kulüp çalışanları, gözlemcilik gibi temel bölümlere hızla ulaşabiliyorsunuz. Yani temel bölümlere gitmek için menülerde gezmenize gerek kalmıyor. Yan çubuğun her zaman görünür halde olmasının, uyarılarınızı göz önünde tutmak gibi bir faydası daha var. Normalde kaçırabileceğiniz veya ihmal edebileceğiniz bölümler üzerinde faydalı hatırlatmalar gösteriliyor. Menüler ise işinizi kolaylaştıracak biçimde ayarlanmış. Artık takımınızı seçerken belirli bir pozisyona yönelik roller, ilk sayfada gösteriliyor. Oyuncuların listelendiği bir açılır liste ise pozisyona en uygun adayları kolayca görmenizi sağlıyor.

fm 2015 football manager 2015 test inceleme

FM 2015'le ihtiyacınız olan bilgiler, daha görünür ve anlaşılır bir hale getirilmiş. Aynı bilgilere FM 2014'te de ulaşabiliyorduk ancak değişiklikler, detayları daha kolay yönetmemize ve daha iyi bir menajer olmamıza yardım edecek cinsten.

ALINTIDIR

Sergen B.
4 Mart 2015 10:28
Yüksek Çözünürlükte Açıklamarı Yazıyor Düşük Çözünürlükte İse Sadece Simgeleri Oluyor