alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
200
İnceleme 1 - Football Manager 2015 Giriş
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:30

fm 2015 football manager 2015 test inceleme

Yaklaşan yeni bir yıl, yeni bir Football Manager oyunu demek. FM 2015, seriyi elbette baştan yaratmıyor ancak ilginizi çekebilecek bir dizi yenilik geliştirmeyle geliyor. Evet, geliştirmelerFM 2014kariyerinizi bir kenara bırakıp en baştan başlamayı düşündürecek kadar iyi. Sports Interactive, bu sene taktikler, görseller ve oyuncu iletişimi üzerinde durmuş. Elbette fazlası da var.

Football Manager 2015'in en büyük değişikliklerinden bir tanesi, yönetim stillerinde çeşitliliği artırmış olması. FM 2015'in takımı her yönden kontrol etmenize izin verdiği doğru, ancak artık oyuna başlarken hangi işleri üzerinize aldığınız da önemli. İster soyunma odası ve etrafına, taktiklere hakim bir teknik direktör olun, veya antrenörlük puanlarınıza güveniyorsanız antrenman işini üzerinize alın. Veya ikisini birden yapın... Tercihiniz, yetenek puanlarınızı ve menajerlik stilinizi etkileyecek. Örneğin tanıtmış, eski bir futbolcuysanız, devre arası konuşmalarında oyuncularınızı etkileme şansınız daha yüksek olabilir. Buna karşın kalifiye bir antrenörseniz, antrenmanlarınız daha verimli geçebilir.

fm 2015 football manager 2015 test inceleme

Menajerlik tarzınız, kısacası sizin temelde bir antrenör mü, yoksa menajer mi olduğunuzu belirleyecek. Elbette takım ve taktik seçimleri, aksini ayarlamadığınız sürece yine size ait olacak. Oyunun başında böyle bir seçim yapmak size gereksiz gibi görünebilir, ancak kaydırma çubuklarını ortada bırakıp her zamanki gibi oynamanız da mümkün.

ALINTIDIR

Sergen B.
4 Mart 2015 10:31
Arkadaşlar Teknik Drektör Becelerilerini Eşit Bırakın Eğer Yükseltirseniz Diğerinden Düşürmeniz Gerekicek