alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
360
İnceleme 3 - Daha fazla etkileşim seçeneği
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:34

Futbolcularınızla konuşma konusunda artık daha da çok seçeneğiniz var. FM 2014'le genişleyen işlev, FM 2015'te örneğin kaptanınızla daha yakından iletişim kurmanıza, ondan takım hakkındaki fikrini sormanıza izin veriyor. Geliştirme, gözlemcilik konusunda da kendini gösteriyor. Gözlemcilerinizi görevlendirirken artık pozisyonun yanında ne tür bir oyuncu (genç yetenek, yedek veya değişim gibi) aradığınızı belirtebiliyorsunuz. Bir başka değişiklik ise ilk gözlemci raporlarının futbolcuların özelliklerini sadece kabaca ortaya çıkarması. Yani gözlemlediğiniz bir futbolcunun tüm özelliklerini net olarak görmeniz ve dolayısıyla karar vermeniz, haftalar veya aylar alabiliyor.

fm 2015 football manager 2015 test inceleme

FM 2015'teki değişiklikler, medyayla iletişiminizi de gerçeğe birkaç adım daha yaklaştırmış.Gazeteciler, artık daha agresif bir tavır sergiliyor ve sizden cevap koparmaya veya rakibinizle aranızda kıvılcım çıkarmaya çalışıyorlar. Benzer biçimde gazeteler de artık daha spesifikler. Bu alandaki geliştirmeler hoşumuza gitti, ancak bazı sorular ve cevaplar zaman içinde çok fazla tekrar edebiliyor. Ancak belki de SI, bize maç öncesi basın konferanslarının bazen sıkıcı olabildiğini göstermek istiyor. Canınız sıkıldığında elbette her zaman asistanınızı öne sürmeniz mümkün.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.