alexa
Football Manager 2015
Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. FM 2015 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
2883
Transferi Mümkün Olmayan Oyuncuları Transfer Etme Rehberi
çağrı c.
22 Aralık 2014 20:36
Arkadaşlar öncelikle buna benzer bir konu forumda mevcut mu bilmiyorum,araştırdım bulamadım.Gelelim konumuza.Bana göre FM 14'te en büyük sorunlardan biri transfer görüşmeleri.Bazı yıldızlar bizi beğenmiyor hatta bazı futbolcuları gözlemlediğimizde ''Transfer olmaya olumlu bakıyor '' yazmasına rağmen transfer teklifi yaptığımızda ''Oyuncum şu an klübünüzle sözleşme görüşmelerine başlamak istemiyor '' yazısını görürüz.İşte bu soruna çözüm buldum kendimce , sizinle paylaşmak istiyorum.(Dediğim gibi oyunu uzun süredir oynamıyorum belki hepinizin bildiği bir şey ama bilmeyenler vardır diye paylaşmak istedim.Şimdi başlayalım ; oyuncuya teklifimizi yapıyoruz

Mesela ben Cristiano Ronaldoyu seçtim.Teklifimi abartılı şekilde yaptım klüp kabul etti fakat oyuncu sözleşme görüşmelerine başlamak istemedi.

Vazgeçmek yok hemen TEKRAR transfer teklifi yapıyoruz ve kendi takım sekmemizden 'Teknik Heyet Sorumluluklarını'na tıklıyoruz.

Sonra aşağıdaki resimde kırmızı kutuyla işaretlediğim yerin karşındaki ismi (Büyük ihtimalle sizin adınız yazacaktır) futbol direktörü ya da başkan seçiyoruz

Oyunda ilerleyince şöyle bi ekran çıkıyor karşımıza.Bizle görüşmeyen futbolcu , futbol direktörümüzle görüşme yapmış 

Bu ekrandan sonra da oyuna devam ederseniz büyük ihtimalle oyuncu teklifi reddecektir ama isterseniz deneyebilirsiniz.Biz ise burda oyuncu ekranına girip 'sözleşme teklifni değiştir'e tıklayıp oyuncuyla anlaşmaya çalışıyoruz.(Satış bedelinden yüzde imza parası vb. bonuslar burda işinize yarayabilir ki zaten forumda 'Sözleşme Rehberi' başlığında daha detaylı bilgiler var.)

Evet arkadaşlar ben bu yolla Adnan Januzaj ve Mario Götze'yi transfer ettim umarım bilmeyenlerin işine yarar.
Caner Ç.
22 Aralık 2014 23:06
bide şöyle bi şey var; transfer edeceğimiz oyuncunun takımına girip teknik direktör olarak oyuncuyu takımdan bezdirmek(gerek özel konuşmalarla gerek listeye koymayla), ve sonra oyuncu her türlü takıma gider ( bu şekilde cavani'yi Beşiktaşa getirdim.)
Cafer Y.
28 Aralık 2014 13:21
Vayyy iyiymiş haberim yoktu bu olaydan dünya klası alabiliriz artık.
Sergen B.
4 Mart 2015 11:14
Bunu Yaparsak Oyunun Bir Eğlencesi Kalmazki