alexa
Forsaken World
Forsaken World, henüz birkaç aylık bir geçmişe sahip olmasına rağmen gelişmiş yapısı ve orijinal sistemleri ile yüz binlerce kişinin beğenisini cezp etmiş ve halen çok sayıda kullanıcı tarafından aktif biçimde tecrübe edilmektedir.  Forsaken World Zen Epin'lerini Zen Point Epin olarak almaktasiniz. Zen Point Epinlerini oyunda Forsaken World Zen olarak kullanabilirsiniz.
214
Forsaken World Rotulor Hisarı
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 17:03
Bu Zindan için level 15’e ulaştığınızda girebilirsiniz. Bu zindan Fort Rotulor (Rotulor Hisarı) denir. Level 15 ulaşmanın yanında aynı zamanda en az 3 kişilik (parti için 3 + FW durumları için standart bir gerekliliktir) bir parti olması gerekiyor.
Aşağıdaki harita üzerinde “x” ile işaretlenmiş zindanın olduğu yerdir (Parti ile manuel giriş NPC’ sini orda bulabilirsiniz).

Not: Manuel (Elle giriş) girmek için parti üyelerinizle aynı PvP de olmanız gerekmektedir.
Rotulo Hisarı Manuel Giriş Yeri

Ana hedefimiz basittir: Zindan içerisindeki Yaratıkların tamamını öldürmek. Daha net olmak gerekirse, öncelikle İkinci patronu (Deborah Lilith) ve tüm çetelerini daha sonra ilk patronu (Duo) öldürmek zorundasınız. Kale içerisindeki Çete (yaratıklar) otomatik olarak saldırır eğer, son Boss’ dan önce tüm çeteleri öldürmenizi tavsiye ederim.

Ödül: Genelde 10-19 lvl yeşil, nadirende mavi ekipman ile ödüllendirilir.
Cevap bulunamadı.