alexa
Forsaken World
Forsaken World, henüz birkaç aylık bir geçmişe sahip olmasına rağmen gelişmiş yapısı ve orijinal sistemleri ile yüz binlerce kişinin beğenisini cezp etmiş ve halen çok sayıda kullanıcı tarafından aktif biçimde tecrübe edilmektedir.  Forsaken World Zen Epin'lerini Zen Point Epin olarak almaktasiniz. Zen Point Epinlerini oyunda Forsaken World Zen olarak kullanabilirsiniz.
171
Suikastçi Talenti Bilgilendirme
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 16:47
Suikastçı sınıfı, tüm sınıflar arasında mevcut olan Ruh Gücü becerileri dışında birden fazla hedefe saldırabilir, AoE (etki alanı) becerileride vardır. Suikastçinin amacı hızlı bir şekilde rakibine kısa süreli ve seri saldırı yapmaktadırlar, rakibe vurdukları damageler yüksek olup çok fazla cirit vurma olasıklarıda vardır.
Suikastçı sınıfı İnsan ve Vampir her iki ırkda oynanabilir. Sınıfların talentlerınde farklılıklar vardır. Bununla birlikte, iki temel fark, aşağıdaki gibidir;
Vampir Kiss (Vampir Öpücüğü): 15% oranında kendine can basabilir.
Dua (insan): Anında maksimum Mana% 25 geri yükler. Stun atma özellikleri vardır.
Irklara göre Buff;
Vampir kutsama: 15 Karanlık ve Ateş ustalığı artırır ve max hp% 1 artar.
İnsanlar Blessing: Kendi ve Partisinin bütün ustalıklarını arttığını göstermişlerdir ve max hp% 1 artar.


Orb (küre) Sistemi:
Suikastçılar hasar artışı için yardımcı olmak için eşsiz Orb sistemi kullanmaktadır.

A: AGONY küreler-Agony küreler Ağrı beceri Baskı kullanarak elde edilir. Ayrıca hem Agony küreleri oluşturmak için Suikastı sağlamak için beceri olarak yeteneklerini uygulanabilir. Acı Orb (küreleri) temel saldırı gücü artırmak ve sonlandırıcı darbeyle raibe büyük hasar verir.
B: BLAST kürelerini oluşturmak için Suikastıçi vuruş ve beceri için yeteneklerini uygulanabilir. Blast Orblar (küreleri) kritik hasar % üretiminin artırılmasını ve aynı zamanda sonlandırıcı becerilerini zarar verme oranını yükseltir.

Suikastçı sınıf olarak seçim için üç talent vardır.

1. ZEHİR: Zehir sınıfı acı kürelerinden gelen yüksek hasarı kullanır. Onun pasif becerileri karanlık ustalığı ve temel saldırı gücünü artırmak için yeteneği vardır. Bir zehir suikastçı kendi yetenekleri ile DoT (zaman içinde hasar) neden olabilir yani sıra daha da rakibe gelmeden kendi zarar artırmak için rakip savunmasını düşürebilicek yeteneklere sahiptir. Yüksek düzeyde zehir suikastçılar rakibine verdiği her saldırı ile % mevcut hp zarar rakiplerinin üzerine acı bir tohum implantı (aşılamak) verebilir. Buda onları etkisiz hale getirir.
2.KENAR: Bir Kenar suikastçı sersemletir ve yüksek orb elde ederse kritik hasar verebilir. Bir kenar suikastçı sersemletici deşme ve Boğaz Mühür gibi kritik vuruş ile 3 saniye içinde bir hedefe Atak yapabilir. Çalışmaları olarak yüksek becerileri ile 7 saniye ve 5 saniye Karanlık Kabus gelen sessizlik etkisi kadar uzatabilir. Onun pasif becerileri doğruluk ve kritik hasar çıkış artırmak için yeteneklerini kapsar. Birden fazla grev ile maksimum hp azaltırken yüksek düzeyde Kenar suikastçılar rakiplerinin kaçınmalarınıda azaltabilir.
3.KARANLIK: Bu talent aynı zamanda rakipler mana drenaj ve ek bir zarar olarak drene miktarı % 50 uygulamak için izin becerileri uygulama yeteneğine sahiptir. Yüksek düzeyde Karanlık suikastçılar kaçınma ve hareket hızlarını artırmak için yeteneği vardır. Onlar aynı zamanda kendi kritik isabet oranı artar pasif bir beceri alırlar. PvP (1vs1)' lerde etkin bir talenttir.

Cevap bulunamadı.