alexa
Forsaken World
Forsaken World, henüz birkaç aylık bir geçmişe sahip olmasına rağmen gelişmiş yapısı ve orijinal sistemleri ile yüz binlerce kişinin beğenisini cezp etmiş ve halen çok sayıda kullanıcı tarafından aktif biçimde tecrübe edilmektedir.  Forsaken World Zen Epin'lerini Zen Point Epin olarak almaktasiniz. Zen Point Epinlerini oyunda Forsaken World Zen olarak kullanabilirsiniz.
215
Taş Adam Irkı
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 16:54
Eyrda Dünyasında, Taş adamlar en güçlü ve en cesaretli savaşçıları temsil ederler.

Taş adamlar korkusuz sınıflar olup sağlam vücutları ve sert derileri ile gurur duyarlar. Savaş çıktığında Taş adamları en ön sırada görürsünüz. Devasa cüsseleri ile düşmana korku takımına moral sağlarlar. Taş adamlar sadece doğuştan savaşçılar değildirler aynı zamanda da iyi demircidirler. Eyrda'da çok güçlü silahlar üretebilirler.

Taş adamlar diğer ırklarla birleşirler. Elflerle Orman Birliği kurmuşlardır. Aslan Yürek Şovalyeleri'de bu birliğe katılmışlardır. Taş adamlar ve Cüceler aynı Tanrıya yani Tytan'a taparlar. Bu da aralarında kopmaz bir bağ oluşturur. Öncelerden gelen bir söz "Taş adamların olduğu yerde diğer ırklar tehlikede olmazlar" bu söz Ta şadamların Eyrda'daki diğer ırklarla ilişkisini açıklamaktadır.
Cevap bulunamadı.