alexa
Garrys Mod
Garry's Mod oyunu kum havuzunda oynanabilen Half Life 2 oyun moduna bağlı bir oyundur. Garry Newman tarafından yapılan bu oyunda kum havuzunda istenilen eşyaları kullanarak robot, karikatür, makine gibi bir çok şey yaratabilirsiniz. Garrys Mod Steam Key satin alarak, Steam üzerinden aktif ederek GMOD'a hemen baslayabilirsiniz.
348
Çekici Özellikler
Ekin G.
5 Mart 2015 02:16
Bağımsız bir yapımcı olan Facepunch Studios tarafından geliştirilen Valve tarafından 29 Kasım 2006 yılında piyasaya sürülen Garry's Mod'u incelemek istedim. Oyunu kısaca özetlersek Minecraft Crafting modunun 3B hali diyebiliriz. Oyun tamamen geliştirme üzerine kurulu olduğundan dolayı isterseniz araba,uçak,mancınık yapabilirsiniz.Oyun Açılış Ekranı
Oyunu açtığınızda karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecek ki bu ekrana oyuncular hiç yabancılık çekmeyecektir. Oyun Source motoru üzerine kurulu olduğu için böyle birçok benzerlik göreceksiniz.

NPC'lerle Çatışırkene :)

Oyunun sandbox modu tamamen sizin yaratıcılığınız üzerine kurulmuş bir mod. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi oyuna düşman veya dost NPC'ler atayarak karşılıklı çatışabilirsiniz.

Üstüm Kanlı Kusura Bakmayın Çatışmadan Çıktık Ne Olsa!Oyunun benim gönlümü kazanan en büyük özelliği kendinize istediğiniz türde araba yapabilmeniz. İster spor bir araç isterseniz bir çekici.


Oyun genel olarak arşivinizde bulunması gereken bir oyun. Minecraft'ın sınırlı yaratıcılığından sıkılan oyuncular için Source motorunun gücüyle yapılmış bu oyun birebir.
Sergen B.
9 Mart 2015 13:00
Oyunun En Sevdiğim Özelliği :)