alexa
Gladiatus
Gladiatus, günümüzde yüz binlerce kişi tarafından aktif olarak oynanmaktadır. Oyuncularına uzun vadeli bir oyun keyfi sunarak pek çok otoriteden olumlu oy almayı başarmış durumdadır. Gladiatus Yakut satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
400
Reçeteler !
Ekin G.
5 Mart 2015 02:31
Receteler seviyelerine gore ve cinslerine gore farkli ozellikler tasirlar
Karizma Yaşam Kutsaması, Güç kutsaması gibi farklı isimler vardir ve herbir farklı özellik sunar. Örn: 1. seviye bir karizma kutsaması aktiflestirildigi zaman ittifaktaki herkese +1 karizma eklenir. Recetelerin seviyeleri arttikca verdigi arttirmada yukselir. Ancak receteleri aktiflestirmek icin belli bir miktar para istemektedir. Recetenin seviyesine gore bu para degisir. Receteleri itt ifak binasinin kutuphanesinde gorebilirsiniz ancak aktiflestirmek icin kurucu tarafindan yetkilendirilmeniz gerekmektedir.Ayrica receteleri aktiflestirmek icin gereken para ittifak binasinin kasasindan gider.Receteleri bir kere ittifak kutuphanesine koyarsaniz geri alamazsiniz. Ancak receteyi kaldirmak istiyorsaniz silmek gibi bir sansiniz vardir.

Bilgiler için teşekkürler bende bıktım bu soruya cevap vermekten bunlarıda ben ekliyeyim


1.) Reçete çok nadir olarak görevlerden çıkar , yada marketten çok pahali bi fiyata alabilirsiniz
2.) Aldığınız reçeteyi ittifak kütüphanesine koyarsınız ve aktifleştirebilirsiniz
3.) Reçetenin kullanım sayısı sınırsızdır , istediğiniz kadar kullanabilirsiniz ama her kullanimda yanındaki aktifleştir yazan miktar kadar para ittifak parasından gider
4.) Reçeteler 1 saat etkilidir ve ittifaktaki herkesi etkiler
5.) Reçetelerin etkileri seviyelerine göre değişir ,ayrıca 1. seviye reçete kullanım başına 50 altınken , 17. seviye bir reçete 40000 altın civarıdır ( İttifaktaki kişi sayısına göre değişir )
6.) Reçetelerin özellikleri seviyeye göredir , yüksek seviyelerdeki reçeteler daha etkilidir !
mesela;
Yasam kutsamasi seviye 1 = +2 saglik
Yasam kutsamasi seviye 17 = + 36 saglik 
Cevap bulunamadı.