alexa
Goley
Goley, ülkemizle birlikte dünyanın dört bir yanında aynı anda hizmete giren ve kullanıcılarına yüzde yüz futbol deneyimini herhangi bir ücret talep etmeden yaşatan profesyonel bir yapımdır. Goley Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
381
Klavye ve gamepad ile oynayabilir miyim?
eray ö.
18 Ocak 2015 14:14
            
 1. Klasik Klavye
2. Goley Klavye
3. Özel Klavye
4. Gamepad (Joystick)

Goley Klavye ve Gamepad ile nasıl oynanır?
Oyun içerisinde size 3 farklı klavye ve Gamepad seçenekleri sunulmaktadır.
Klasik Klavye;Diğer futbol oyunlarında kullanılan tuş kombinasyonları ile aynıdır, tuş senkronizasyonu değiştirilemez. Goley 'in "AYAR" arayüzünden "KLASİK" tuş kombinasyonu seçilir.
           
Goley Klavye;Goley'in kendine has tuş kombinasyonudur. Goley'in "AYAR" arayüzünden "GOLEY" tuş kombinasyonu seçilir.
            
Özel Klavye;Kullanıcı klavyesindeki tuş kombinasyonlarını dilediği gibi değiştirebilir.Goley 'in "AYAR" arayüzünden "KONTROL" sekmesine girilir. Sonrasında "ÖZEL" penceresine girerek kullanıcı dilediği gibi tuş kombinasyonunu değiştirebilir.
        
Gamepad (Joystick);Gamepad (joystick) kullanıcılarının yararlanacağı bir kontrol sistemidir.Tuş kombinasyonları diğer futbol oyunlarındaki gibi aynıdır. Ancak kullanıcı tuş kombinasyonlarını dilediği gibi değiştirebilir.Peki kullanıcı tuş kombinasyonunu nasıl değişir? Goley'in "AYAR" arayüzünden "KONTROL" sekmesine girilir. Sonrasında "KOL" penceresine girerek kullanıcı dilediği gibi tuş kombinasyonunu değiştirebilir.
Sergen B.
5 Mart 2015 10:29
Gamepad İle Oynadığımızda Daha Rahat Oluyor