alexa
Goodgame Disco
Goodgame Disco, firmanın yarattığı Cafe ve Big Farm gibi oyunların benzeri olarak kabul edilebilecek, kişiye kendi discosunu kurma ve geliştirme şansı sunan başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Goodgame Disco içi Goodgame E Pin 'leri almaktasiniz. Aldiginiz Goodgame Epin'lerini Goodgame Disco oyununda Disco Elmas 'a çevirebilirsiniz.
276
Goodgame Disco Büyümeye Devam Ediyor
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 07:54

Almanya merkezli online oyun üreticisi Goodgame Disco’un her şey umduğu gibi gitmeye devam ediyor. Başarısını her geçen gün katlayarak arttıran şirketin yeni projeleri başlarken bir yandan da şirketin önemli yapımları geliştirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılı oldukça iyi bir şekilde kapatan Goodgame Studios birçok ödüle layık görüldü.
Yeni oyunlarının da özellikle Big Farm ve Goodgame Galaxy yapımlarının durumları oldukça iyi, şirket yaklaşık altı kat büyüme başarısını göstererek nereye geldiğini kanıtladı. Goodgame Studios’un büyüdüğüne dair şirketten yapılan basın bildirimi ise şu şekilde;

"Yıl başına 300. personel işe almayı hedefleyen Goodgame Studios, 2013'yi bir önceki yılın rakamlarını altıya katlayan bir satış başarısıyla geride bırakmaya hazırlanıyor. Kayıtlı kullanıcı sayısıysa 103 milyonu geçti. Goodgame Big Farm ise stüdyonun lansmanını yaptığı ürünler arasında çok başarılı olan yeni oyunu oldu. Altı haftayı geride bırakırken 1 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Portal ayrıca Alexa'ya göre 514. sırada bulunuyor. Hamburg merkezli Goodgame Studios Avrupa'nın en hızlı büyüyen oyun şirketi olmasının yanında 2012'de Goodgame Empire oyunuyla da "European Games Award" ve "BÄM! Ödülü"ne de layık görüldü."
İyi Forumlar*-*


Resim Üzerindeki Damga İçin Kusra bakmayın Bir Alakam Yokdur....
Cevap bulunamadı.