alexa
Goodgame Empire
Goodgame Empire şu anda kırk dokuz milyonu aşan oyuncu kitlesi ile dünya genelinde en fazla oynanan tarayıcı oyunları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Goodgame Empire, firmanın strateji öğeleri içeren orta çağ kale kurma ve geliştirme oyunu olarak nitelendirilmektedir. Goodgame Empire Yakut 'lar yine Goodgame Empire E Pin 'i olarak satin alinmaktadir. Aldiginiz Goodgame Empire Yakutlar Dijital Epinlerdir.
986
GoodGame Empire İttifak yardımı ve yağma şövalyesi
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 13:35
Yeni İttifak – Yardımı
• Artık İttifak üyeleri yeni bir şekilde destek alabilirler.
• Eğer bir ittifakdaysanız ve birim silah altına almak istiyorsanız, ittifak üyelerinden yardım istemek için bir buton olacaktır.
• Açık yardım istekleri ittifak üyelerinin kullanıcı alanında gözükecektir.
• Çok basit bir tıklama ile ücretsiz ittifak üyelerinize yardıma bulunabilirsiniz. 
• İttifakın yardımı ile her birimde +1 daha alma imkanınız olacaktır.
• Örneğin 5 iki elli kılıç dan ittifak yardımı ile 6 iki elli kılıç alabilirsiniz. Üretme süresinde ve maliyetde bir değişiklik olmayacaktır. Yani hem yardım isteyen hemde yardım eden hiç bir ücret ödemeyecektir.
• İttifakdan kaç üye yardımcı olmak isterse istesin, sadece her üretim yuvası için +1 asker daha fazla üretilir.
• Bu yardımı bütün kalelerinizde ve bütün üretim yuvaları için kullanabilirsiniz.
• Her oyuncu istediği kadar yardım talebinde bulunabilir ve tabii ittifak üyerline istediği kadar yardımcı olabilir.
• Bu yardım sadece asker için geçerlidir yani alet üretimi için mümkün değildir.
• İttifak yardım bonusu “yakut karşılığında asker sayısını ikiye katla’ya” bağlı değildir. Yani +1 ikiye katlanmaz. Bonuslar birbirinden ayrı hesaplanır: 5*2+1.
• Eğer bu opsiyon hoşunuza giderse, ilerde ittifak için daha çok yardım opsiyonları eklemeyi düşünüyoruz.

Yeni Yağma-Şövalye Etkinliği
• Eski yağma söyalye etkinliği geliştirildi.
• Şimdi Puan etkinliğine benzer çalışıyor. Oyuncular hammadde verip puan alacaklardır.
• Belirli bir puan miktarında oyuncular yağma aletleri ve tabii bildiğiniz yağmacı birimleri alacaklardır. Puan etkinliğindeki gibi 3 puan engeli olacaktır.
• Ek olarak hem bir sıralama listesi hemde etkinliğin sonunda top 100 ve top 1 oyuncular için güçlü ödüller olacaktır.
• Özel ödül olarak kıdemli yağmacı versiyonu olacaktır.
• Puan etkinliği gibi yağma şövalye etkinliğidede farklı seviye bölümleri olacaktır. Böylelikle katılan bütün oyunculara uygun olan ödülü verme şansı olacaktır.
• Artık etkinlik görevlerini yakut ile geçmek mümkün değildir.
• Etkinliğe hammadde yatırmak artık bütün kalelerinizden mümkündür.

Başlangıç birim uyarlanması
• Oyundaki başlangıç birimleri geliştirildi. Gürzücü, Mızrakcı, Okçu ve Arbaletçi dünya haritasında artık daha hızlı hareket edecekler ve daha hızlı silah altına alınacaktır.
• Ek olarak bu birimlerin savaş değerleri uyarlandı. Birimler artık hem saldırı hemde savunma için uygundur. Yani başda sadece uzak- ve yakın dövüşcü arasındaki fark dikkate alınmalı.
• Yani bu 4 başlangıç birimleri artık saldırı ya da savunma için uzman değildir. Bildiğimiz gibi saldıran uzak dövüşcünün savunan yakın dövüşcüye karşı şansı yüksektir ve tam tersi.
• İki elli kılıç ve uzun okçu akifleştirildiğinde, saldırı ve savunma birimleri arasındaki farkı dikkate alınmalı.
• Mızrakcı ve Okçu ucuz birimlerdir, saldırı ve savunma değerleri düşüktür ama ucuza ve çabuk silah altına alınırlar. Gürzücü ve Arbaletci pahalı ve güçlü birimlerdir.
• Kılıç ustasının değerleri uyarlandı. Artık sadece saldırı birimidir ve gürzücüden daha güçlüdür.
• Bu değişiklikler yeni oyunculara daha çabuk ve daha kolay bir oyun başlangıçı sağlayacaktır.
• Oyunda en hızlı birim olmaları için kurt köpeğinin hareket hızı yükseltildi. Buna karşılık saldırıları biraz güçsüzleştirildi.
• Öbür birimler, örneğin kıdemlilerin savaş gücü ve hareket hızında bir değişiklik yapılmadı. Yani bu yapılan değişiklikler yüksek seviyedeki oyuncuları etkilemeyecektir.
• Analizlere ve sizden gelen isteklere göre, gelecekde güçlü birimlerin hareket hızını yükseltip, savaşları daha dinamik hale getirme planlarımız var.

Başka değişiklikler
• Ekipman tüccarı artık özel bir paket teklif yapıyor. Aynı tipden bir çok eşya olacaktır, örneğin bir paketde sadece miğfer.
• “Asker sayısını ikiye katla” fonksiyonunu artık her üretimde iki kere kullanabilirsiniz. Yani 5 den 10, 10 dan 20 birim yapabilirsiniz.
• Artık savaş raporunun ayrıntı bölümünde savunma aletlerinde kalenin temel korumasını örneğin temel –duvar koruması görebilirsiniz. Bu savaş sonuçunun hesaplanmasında kolaylık verecektir.
• Aletlerin bilgi diyalogunda yükseltiği ya da düşürdüğü etkiler ile ilgili bir icon olacaktır. Böylelikle aletleri amaçlarına göre ayırabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.