alexa
Grand Fantasia
Aeria Games, Grand Fantasia oyunu ile de rol yapma temalı yapımlar arasında üst düzey ilgi görmenin haklı gururunu yaşıyor. Avrupa ve Asya pazarında olduğu gibi ülkemizde de hatırı sayılır bir takipçi sayısı olan oyun, kullanıcılarını klasik MMORPG kavramından bir nebze uzaklaştırarak daha orijinal bir karakter gelişirim süreci sunuyor. Grand Fantasia Aeria Points 'lerinizi Aeria Web Sitesi Aeria Points yükleme panelinden aktif edebilirsiniz.
309
Rehber-2
Emre S.
21 Nisan 2015 21:30

OYUNUN ANA HATLARI 

1- Sınıfınızı seçin. Level 5,15,30 olmak üzere 3 defa sınıf değiştireceksiniz. 
2- Bir Sprite seçin.(Hayır içilenden değil  ) Spritelar bir çeşit pet bu oyunda.Yanınıza alıyorsunuz ve onun mesleklerine göre maddeler toplayıp kendinize silah ve zırh yapabiliyorsunuz. 
3- Binek hayvan kullanın! lvl 20-40 ve 50 olmak üzere 3 değişik hızda ve birbirinden farklı binek hayvanlardan birini kullanın.İster uçan bir ejderha, ister bir unicorn veya bir kurt... 
4- Auction House kullanın. Pazar açıp oyunu saatlerce açık bırakma devri sona erdi. WoWla aynı sistemi kullanan pazar sistemiyle satmak istediğiniz eşyaları satışa çıkarın! Satılınca para mailınıza gelsin.(Oyundaki mail'a tabi :)) 
5- PvP nizi test edin. 1 vs 1 veya 15 vs 15 savaş arenalarında yeteneğinizi konuşturun! 
6- Guild sistemini kullanın. Arkadaşlarınızla toplanarak bir guild kurun ve avantajlarından yararlanın. Guild level sistemiyle daha fazla görev! 
7- Achievement sistemiyle kendinize yeni bir "ünvan" alın. Jale' ın cesur savaşçısı veya Canavar Avcısı..! 
8- Dungeon/Instancelarda item toplayın! 5 kişilik zindanlarda bossları kesin ve birbirinden iyi zırh ve silahları toplayın! 
9- Oyun boyutu : 625 mb civarı 

Evet daha bir çok şey vardır belki de ama şuan aklıma gelenler bunlar. Biraz reklam gibi oldu ama merak etmeyin, ben aeriagames'de çalışmıyorum  

Şimdi sınıflardan devam edelim. Şuan çok zamanım olmadığı için ana hatlarıyla üstünden geçiyorum. Yeterli ilgiyi görürse size çok daha ayrıntılı bir rehber yapmak sözüm olsun  . 

Oyuna Novice olarak başlıyoruz. Yani çaylak, herhangi bir mesleğimiz yok.Level 5'e geldiğimizde bir sınıf seçmemiz lazım. Tabi ki görevini yapmak lazım önce. Görevi yaptıktan sonra şöyle seçeneklerimiz var. 
 

Cevap bulunamadı.