alexa
Grand Fantasia
Aeria Games, Grand Fantasia oyunu ile de rol yapma temalı yapımlar arasında üst düzey ilgi görmenin haklı gururunu yaşıyor. Avrupa ve Asya pazarında olduğu gibi ülkemizde de hatırı sayılır bir takipçi sayısı olan oyun, kullanıcılarını klasik MMORPG kavramından bir nebze uzaklaştırarak daha orijinal bir karakter gelişirim süreci sunuyor. Grand Fantasia Aeria Points 'lerinizi Aeria Web Sitesi Aeria Points yükleme panelinden aktif edebilirsiniz.
485
Rehber-3
Emre S.
21 Nisan 2015 21:31

1- Fighter 
 

 

Savaşçı olarak tabir edilen Fighter sınıfı 2 çeşit silah üstüne yoğunlaşır. Kılıç ve Balta. Level 15'de yine bir quest yaparak Warrior olur. Ve en sonunda ikiye ayrılır. Paladin - Berserker. Paladinler tank, Berserkerlar ise hasar verici sınıftır. 

2- Hunter 
 

 

Ormanın avcıları. Bu avcı sınıfı Level 15'e geldiğinde Archer olur. Yay-tüfek ve Çift kılıç kullanırlar. Level 30'da Ranger - Assassin olarak ikiye ayrılırlar. Rangerlar uzak mesafeden hasar verirken Assassinler çift kılıç kullanarak ölümcül darbeler indirirler. 

3- Acolyte 
 

 

Oyunun göz bebeği healerlar. Level 15'de Priest olur. Level 30'da ise Cleric - Sage e dönüşme şansı vardır. Clericler heal üstüne yoğunlaşırken oyunun en ilginç sınıflarından olan Sageler(yani bir nevi Druid, wow oynayanlar bilecek) çeşitli hayvanlara dönüşerek hasar verirler. 

4- Spellcaster 
 

 

Her oyunun olmazsa olmazı büyücüler. Element büyüleri kullanırlar.Level 15'de Mage olur. Level 30'a gelindiğinde ise Wizard - Necromancer ' dan birini seçme hakkı kazanır. Wizardlar element büyüleri yapmaya devam ederken Necromancelar yanlarına şeytani yaratıklar çıkartarak büyü yaparlar. 

Sınıflar kısaca bunlardan ibaretti. İleride yenileyip daha ayrıntılarıyla yazacağım. Belirtmeden geçmeyelim, tüm sınıflar sınıf atlamak için görev yapmak zorundalar. Bazılarına yazmadım yanlışlık olmasın. 

Cevap bulunamadı.