alexa
Grand Fantasia
Aeria Games, Grand Fantasia oyunu ile de rol yapma temalı yapımlar arasında üst düzey ilgi görmenin haklı gururunu yaşıyor. Avrupa ve Asya pazarında olduğu gibi ülkemizde de hatırı sayılır bir takipçi sayısı olan oyun, kullanıcılarını klasik MMORPG kavramından bir nebze uzaklaştırarak daha orijinal bir karakter gelişirim süreci sunuyor. Grand Fantasia Aeria Points 'lerinizi Aeria Web Sitesi Aeria Points yükleme panelinden aktif edebilirsiniz.
716
Rehber-4
Emre S.
21 Nisan 2015 21:32

SPRITELAR 

Oyunda alacağımız sevimli yardımcılar bunlar. Maksimum 3 tane alabilmekle beraber başta 1 tane seçme hakkına sahibiz. Yalnız ilk seçtiğinize çok dikkat edin çünkü değiştiremeyeceğiniz tek Sprite, Guardian Sprite'ınız yani en başta seçtiğiniz Sprite. İlerleyen levellarda yaratık keserek veya Auction House'dan alarak yeni Spritelara sahip olabilirsiniz. Aşağıda ise Spritelar ve yaptıkları iş listesi var.Mining(Maden toplama), Foraging(Bitki toplama), Hunting(Deri toplama), Crafting(Bir eşya yapmak; balta, yay, kılıç vs...) 

 

 

Burda Vitality yazan yer Stamina olacak. 
 

 

Sprite nasıl mutlu edilir? 

Spriteları mutlu etmek için haritada sprite yazan(mavi bir ikonu var) yerden soda alıyoruz 45 silvera.daha sonra Sprite penceresini açıp üstüne sürükleyip tıklıyoruz ve bu iş tamam.Aynı zamanda Staminası düşünce yine aynı yerden 8.5 silverlık bisküvilerden alıp besliyoruz Sprite'ımızı.Bir diğer yolu ise Chat tuşu.Bu tuşu spamlarsanız artma olasılığı var.Spriteların mutluluğu materyal toplama ve item yapmada çok önemli olduğundan en yüksek seviyede tutmak yararınıza olacaktır.Aşağıda gelişimleriyle ilgili bir tablo var.lvl 21'de 2. evre 51'de 3. evreye geçiyorlar.Sadece ilk başta seçtiğiniz Sprite'ın dönüşebilme şansı var bunu da unutmayın. 
 

 

Bir Sprite nasıl silinir? 

Haritaların bazılarında Forest Altarlar var.Aynı bu ana şehirde Sprite itemı satan yaratıkların ikonuyla aynı.Oraya gidiyoruz ve release sprite diyoruz. Sonra istediğimiz seçiyoruz ve bu iş tamamdır. 

Cevap bulunamadı.