alexa
Grid Autosport
Şu ana kadar yayınlanan ekran görüntüsü ve sınırlı sayıda videonun içerisindeki görüntülerin çoğu uzman oyuncu tarafından dahi yeni nesil konsollardan tecrübe ediliyormuşçasına kaliteli olarak betimlenmesi, GRID Autosport’un bu anlamda hiçbir takipçisini hayal kırıklığına uğratmayacağı kesin. Grid Autosport satın alma işleminizden sonra PC steam cd key olarak teslim edilmektedir.
196
Biraz ses, biraz grafik
Ekin G.
5 Mart 2015 14:33
GRID Autosport, tıpkı diğer Codemasters oyunları gibi müzik konusunda piste indiğimiz az sessizliğini korumaya devam etmiş. Oyun aralarında ve tabii ki direksiyon veya konsol başında paslanmayalım diye, tadında melodiler işlenmiş. Ufak bir not: GRID Autosport konsolda grafik anlamında sınıfta kalmış ancak PC platformunda çok daha başarılı. Kaplama ve optimazyon sorunları konsollarda can sıkabiliyor.
Hazır grafik demişken biraz daha detaya inelim. Ford, BMW, Chevrolet ve Honda gibi markaların kontrolünü sağladığımız GRID Autosport, grafiksel anlamda ne yazık ki Grid 2'nin biraz gerisinde kalmış ancak bu durum sadece konsol için geçerli, sunduğu yenilikler ve yarış deneyimi bir süreden sonra bu eksiyi yok eden cinsten. Oyun fiziği gerçekten tatmin edici ve kullandığınız aracın kontrolü ne kadar zor olursa olsun, hasar alma detaylarına kadar birçok zorluğu GRID Autosport'a iliştirdiğiniz zaman, yeterince mutlu oluyorsunuz. Fren sisteminden tutun, aracın dönüş hızı veya aracın ön ve arka tamponundaki yumuşaklığı bile ayarlayabiliyorsunuz. 

Kısacası yarış oyunlarından hoşlananlar için arşivlik bir oyun olarak nitelendirilebilir. 
Cevap bulunamadı.