alexa
Grid Autosport
Şu ana kadar yayınlanan ekran görüntüsü ve sınırlı sayıda videonun içerisindeki görüntülerin çoğu uzman oyuncu tarafından dahi yeni nesil konsollardan tecrübe ediliyormuşçasına kaliteli olarak betimlenmesi, GRID Autosport’un bu anlamda hiçbir takipçisini hayal kırıklığına uğratmayacağı kesin. Grid Autosport satın alma işleminizden sonra PC steam cd key olarak teslim edilmektedir.
247
Önce hikaye... Pardon kariyer demek istedim.
eray ö.
13 Nisan 2015 15:37

GRID Autosport bizleri birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da çeşitli yarışları deneyimlememizi sağlıyor. Hatta özellikle belirtmekte fayda görüyorum, GRID Autosport ve GRID 2 arasında çok da fark yok. Bazı pistler tamamen aynı ve toplam 21 farklı yarış mekanı var. Ayrıca oynanış anlamında da ciddi değişikliklerin olduğunu, GRID 2'ye oranla daha zor bir yarış oyunuyla karşı karşıya olduğumuzu belirteyim.

Codemasters özellikle arcade türünden memnun olmayan oyunculara hitap eden bir simülasyon oyunuyla baş başa bırakmış bizleri. Ayarlar kısmında GRID Autosport'u daha da zorlu hale getirebiliyoruz veya daha da kolaylaştırabiliyoruz. Fren sisteminden tutun, ne zaman dönüş yapacağımızı gösteren yol güzergahları bile ayarlar kısmına eklenmiş. Ayrıca GRID Autosport hikayeden tamamen uzaklaşarak, bizi sadece sürüşe odaklamış durumda. Beş farklı yarış disiplini sayesinde, sponsorlarımızı seçerken, partnerimizi de seçebiliyoruz ancak partner seçenekleri eskisi kadar özgür bırakılmamış. Yine de onları kontrol edebiliyor ve yarış sırasında bir şekilde bize yardımcı olmalarını sağlayabiliyoruz.
 


Kariyer anlamında ayrıca her seviye atladığımızda kullandığımız araçlarımızın motor gücünü veya hızını yükseltebiliyor, buna bağlı olarak daha iyi sponsorlarla yarış deneyimini yaşayabiliyoruz. 

Cevap bulunamadı.