alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
246
Görev Rehberi #1
Ekin G.
5 Mart 2015 14:44

Niko Bellic, bavulundaki düşlerle birlikte Liberty City’ye adım attığında oldukça umutluydu. Telefonda sürekli olarak Amerikan Rüyası’nı gerçekleştirdiğinden bahseden kuzeni Roman, körkütük sarhoş halde onu karşılamaya geldiği zaman Niko bu tatlı düşün, yerini korkunç bir hayal kırıklığına bırakacağından habersizdi. Neyse ki Niko, ortama uyum sağlamakta zorluk çeken bir tip değil. Sizin de bu yabancı şehirde zorluk çekmemeniz için bu rehberi hazırladık.

Görevler

GTA IV’ün görevleri, serinin daha önceki görevlerini oynamış olanlara yabancı gelmeyecektir. Ancak yine de, görevlerde deneme - yanılma döngüsü ile fazla zaman kaybetmemeniz için bu rehberi hazırladık. İki parça halinde yayımlayacağımız GTA IV rehberinin bu ilk bölümünde, ilk 50 görevin detaylarını sunuyoruz. Görevlerin devamını ise gelecek ayki rehber bölümümüzde bulabilirsiniz. Liberty City’deki uzun yolculuğumuza hazırsanız, başlayabiliriz. 
Not: Oyunda, görevlerden sonra otomatik save sistemi bulunuyor; bu yüzden görev bitimlerinde oyunu save etmek zorunda değilsiniz. 
 
The Cousins Bellic (Ödül: 25$)
Niko’nun gemiden inmesinden kısa bir süre sonra Roman gelecek. Roman sarhoş olduğu için arabayı sizin sürmeniz gerekiyor. Sarı çizgiyi takip ederek, gitmeniz gereken yeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Roman’ın size tüm söyleyeceklerini duymak istiyorsanız arabayı yavaş sürmeye özen gösterin. Roman’ın malikanesine (!) geldiğinizde, yatağa uzanıp oyununuzu kaydedebilirsiniz. Ayrıca, TV’yi açıp izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdi, binadan çıkın ve haritadaki R sembolüne giderek görevi başlatın.

It’s Your Call (Ödül: 30$)
Roman sizi kız arkadaşı Mallory ve belalısı Vlad ile tanıştıracak. Bu noktada, Roman’ın Vlad’e bol sıfırlı bir borcunun olduğunu öğreniyorsunuz ve Roman’a yardım edebilmek için Vlad’den alacağınız bazı görevleri tamamlamanız gerekecek. GPS’i takip ederek mağazaya gidin. Roman mağazaya girmeden önce size bir cep telefonu verecek ve kısa bir süre sonra sizi arayacak. Haritada gitmeniz gereken yere vardığınızda, arabayı Roman’ın işyerinin doğu tarafına park edin.

Three's a Crowd
Roman’ın peşine düşen adamlarla ilgilenin. Bu sırada, Mallorie arayacak ve gelip kendisini almanızı isteyecek. Roman’ın arabasına binerek istasyona gidin. Mallorie ve arkadaşı Michelle’i, Michelle’in dairesinin önüne bırakın. Roman’ı arayın. Giyim mağazasına gidin ve kendinize bir kot pantolon alın. Mağazadan çıkmanızdan kısa bir süre sonra Michelle arayacak. Artık Michelle ile ilk randevunuza hazırsınız. Ancak öncelikle Roman’a yardım etmelisiniz.

Bleed Out (Ödül: 50$)
Roman’ın başı yine dertte; blok ve karşı saldırı taktiğiyle iki adamı etkisiz hale getirin. Yerdeki hasmınızı tekmelemek size avantaj sağlayacaktır. Üçüncüsü kaçacak. Roman’ın arabasına binip peşine düşün. Kaçan eleman araçtan inerek bir binaya girecek. Bıçağını salladığı zaman önce blok tuşuna ardından da herhangi bir yumruk tuşuna basın. Bu şekilde elemanın bıçağını elinden alacaksınız. İşini bitirin ve Roman’ın arabasına dönün.

Cevap bulunamadı.