alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
241
Görev Rehberi #2
Ekin G.
5 Mart 2015 14:45
Easy Fare
Roman’ın arabasına binip yoldan Jermaine’i alın. Mastersons St.’ye geldiğinizde, Jermaine bir şeylerin ters gittiğini fark ediyor. Kısa bir süre sonra etrafınız polisler tarafından sarılacak. Düz gidip sağa sapın ve polis çemberinden çıkmaya çalışın. İzinizi kaybettirmek için karmaşık ve dar yolları tercih etmelisiniz. Jermaine’i bıraktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.

Bull in a China Shop
Beyzbol sopanızı güle güle kullanın! Çin mağazası işleten bir adamdan, Vlad’in alacağını tahsil etmeniz gerekiyor. Mağazaya gidin; adam parayı ödemeye yanaşmayacak. Batı tarafına doğru ilerlediğinizde bir çöp yığını göreceksiniz. Bir tuğla kapın ve vitrin camlarından birine fırlatın. Adam, mağazadan çıkıp ödemeyi yapmaya razı olacak. Parayı alıp Vlad’in yanına dönün. Vlad’den bir mesaj gelecek; artık “V” sembolünün olduğu yere gidebilirsiniz.

Hung Out to Dry
Vlad’in alacaklarını tahsil etmek için bir kez daha göreve çıkacaksınız. Mekana ulaştığınızda, mağaza sahibi kaçmaya başlıyor. Aracına atlayıp uzaklaşmaya çalışacak. Bir arabaya atlayıp peşine düşün. Birkaç kez çarptığınızda pes edecek. Vlad’i arayın.

Clean Getaway (Ödül: 150$)
Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona girip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. “Stun Punch” hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad’den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.

Ivan the Not So Terrible (Ödül: 200$)
Arabaya binip Roman’ın işyerine gidin. Ivan kaçmaya başlıyor. Mesafeyi koruyarak takip edin. Bir inşaata girecek. Merdivenleri tırmanarak çatıya çıkın. Vince tırmanarak ilerideki çatıya atlayın. Bunu birkaç kez tekrarlamanız gerekecek. Ivan başarısız bir atlayışın ardından çatının kenarında asılı kalıyor. Onu öldürebilir veya hayatını kurtarabilirsiniz; seçim sizin. Vlad’i arayıp görevin tamamlandığını bildirin.

Jamaican Heat (Ödül: 150$)
Arabaya binin ve Little Jacob’ı (LJ) parkın kapısının önünden alın. Dikkatini çekmek için durup kornaya basmanız gerekiyor. Schottler’e gidin. LJ size bir silah verecek. Arabadan indikten sonra işaretli alana gidin. Sağdaki merdivenlerden çıkın. LJ’e saldıran adamları ortadan kaldırın. Paraları ve silahları toplamayı unutmayın. Arabaya dönüp LJ’i kafeye götürün. Kısa bir süre sonra sizi arayıp bir iş teklifinde bulunacak.

Concrete Jungle (Ödül: 200$)
Apartman bloklarına gidip arabayı işaretli yere park edin. Sola dönerek bir sonraki park noktasına ulaşın. Binadan çıkan üç uyuşturucu satıcısını ezin. LJ’i alın ve Meadows Park’taki noktaya gidin. Bir çatışma çıkacak. Sırtınızı duvara vererek ilk adamı haklayın. Pencerenin yanında siper alarak ikincisini de ortadan kaldırın. Eve girin ve kanepenin arkasında siper alın. Elinizden geldiğince, başlarına nişan alın. LJ’i kafeye bıraktığınızda görev tamamlanmış olacak. Oyunu kaydedip R sembolüne doğru yürüyün.


Cevap bulunamadı.