alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
220
Görev Rehberi #3
Ekin G.
5 Mart 2015 14:48
Uncle Vlad
Roman’la birlikte Comrades Bar’a gidin. Roman gönül meseleleri yüzünden oldukça kederli bir durumda. Niko, Vlad’e Mallorie’den uzak durmasını söyleyecek. Tam bu noktada, ortalık biraz karışıyor. Bardaki adamları öldürdükten sonra, Roman ile birlikte arabanıza atlayıp Vlad’in peşine düşün. Limana gidecek. Burada bir kaza yaptıktan sonra arabadan inerek koşmaya başlayacak. Ara sahnenin ardından ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Crime and punishment
Roman sizi arayıp -yine- başının belada olduğunu söyleyecek. Yanına gittiğinizde kaçırılacak ve ayıldığınızda kendinizi bir hücrede bulacaksınız. Bir pick-up’tan, TV çalmanızı isteniyor. Ancak bu iş için bir polis aracına ihtiyacımız olacak. Çıkınca kuzeye doğru ilerleyin. Bir polis arabası evin önünde duracak ve içindeki tüm polisler inecek. Arabaya binin ve sirenlerinizi açarak pick-up’lara yavaşça yaklaşın. Durduktan sonra inip kontrol edin. TV’lerin olduğu pick-up’ta bir adamla karşılaşacaksınız. İcabına bakın ve araca atlayarak işaretli noktaya ilerleyin. Mikhail Faustin, telefon rehberinize eklenecek. Roman’dan bir telefon gelecek. Haritadaki F sembolüne ilerleyin ve ok işaretinin gösterdiği noktada durun.

Do You Have Protection? (Ödül: 400$)
Mikhail ve Dimitri arasındaki konuşmayı dinledikten sonra binadan ayrılın ve arabanıza binin. Sex Shop’a gitmeniz gerekiyor. Dükkana girdiğinizde sağınızda kalan adamın başına nişan alın (Sadece nişan alın; ateş etmeyin!). Ardından solundaki adamın başına nişan alın. Silahınızın namlusunu yavaşça indirerek bacaklarına nişan alın ve bir el ateş edin. Mağazanın sahibi size ödeme yapacak. Buradan çıkıp silah mağazasına devam edin. Arka sokaktaki kapıdan girin ve bedava SMG’nizi alın. Dimitri arayacak ve Mikhail Faustin’in evine dönmenizi isteyecek.

Final Destination (Ödül: 500$)
Mikhail ve Dimitri’nin başlarının polisle dertte olduğunu öğreniyoruz. Mikhail sizden, casusluk yaptığından şüphelendiği bir alıcıyı öldürmenizi istiyor. Adamın bulunduğu noktaya gidin. Bir tren istasyonuna varacaksınız. Yanındaki adamı öldürün ve rayların üzerinde koşan adamın peşine düşün. Trenlere dikkat edin. Bir arabaya binip kaçmaya çalışacak. Lastiklerine ateş ettikten sonra peşine düşün. Aracınızla takip ederken ateş açıp onu birkaç kez vurmalısınız. İşi bittiğinde Dimitri’yi arayın ve görevin tamamlandığını bildirin.

Logging on
Roman sizden internete girmenizi isteyecek. TW@’a gidin ve kasadaki kadınla konuşun. Ardından herhangi bir bilgisayarın başına geçebilirsiniz. İnterneti biraz kurcaladıktan sonra e-mail hesabınıza giriş yapın. Gelen e-mail’e olumlu yanıt verdiğinizde, e-mail hesabınızı aktif hale getirmiş olacaksınız. Kafeden çıkıp arabaya binin ve Roman’ı arayın. Brucie, telefon rehberinize eklenecek. Roman kısa bir süre sonra sizi arayıp Brucie’nin bir iş teklifinin olduğunu söyleyecek. Brucie Kibbutz isimli e-mail’i okuyun ve olumlu yanıt verin. Bir araba çalmanız gerekecek. Kafeden çıkıp araba yıkama yerine gidin. Çalmanız gereken arabanın yıkanmakta olduğunu göreceksiniz. Görevliyi etkisiz hale getirin ve arabaya atlayıp teslimat noktasına ilerleyin. Arabanın alacağı hasarlar, görev sonunda kazanacağınız para miktarının azalmasına neden oluyor. Bu nedende dikkatli ve yavaş sürün. Arabayı hasarsız halde teslim ettiğinizde 1000$ kazanacaksınız. F işaretiyle belirlenen noktaya ilerleyin.

No Love Lost 
Mikhail size kızının resmini gösterecek. Firefly Adası’na gidin. Bir arabaya atlayıp hedefinizin olduğu yere doğru ilerleyin. Motosikletli bir şahıs, Mikhail’in kızıyla konuştuktan sonra yoluna devam edecek. İlk bulduğunuz (Yakınlarda bir tane göreceksiniz.) motosiklete atlayıp peşine düşün. Bir süre takip ettikten sonra ortaya üç motosikletli daha çıkacak. Kısa bir süre sonra durup motorlarından inecekler. Hepsini haklayın ve Faustin’i arayın.

İsimsiz Üye
30 Nisan 2015 21:25

gerçekten öylemi