alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
220
Görev Rehberi #4
Ekin G.
5 Mart 2015 14:49
Rigged to Blow (Ödül: 700$)
Mikhail’in evine döndüğünüzde eşini evde bulacaksınız. Biraz dertleştikten sonra Mikhail ve Dimitri geliyor. Bir kamyonun direksiyonuna geçip onu aramanız gerekecek. Kamyon patlayıcı yüklü; bu yüzden elinizden geldiğince dikkatli sürün. Teslimat noktasına ulaştığınızda, düğmeye basarak bombayı patlatın. Haritadaki DR sembolüne doğru ilerleyin.

The Master and the Molotov
Dimitri size Mikhail’in ölmesi gerektiğini söyleyecek. Eğer Mikhail’i öldürmezseniz sizin başınız derde girecek. Mikhail’ın işlettiği kulübe gidin. İçerideki adamları öldürdükten sonra Mikhail’ın peşine düşün. Merdivenlerden çıkarak çatıya ulaşın. Mikhail’ı öldürün ve Dimitri’yi arayın.

Russian Revolution
Harita üzerindeki B sembolüne doğru ilerleyin. Önce Dimitri, sonra da LJ sizi arayacak. LJ ile birlikte, Dimitri ile buluşacağınız depoya gidin. Burada sıkı bir çatışmaya gireceksiniz. Siper almadan hayatta kalmanız mümkün değil. Siper alarak ilerleyin ve tüm düşmanları öldürün. (Evet, söylemesi kolay.) İlerlediğinizde Dimitri kaçmaya başlayacak. Polislerin de olay yerine ulaşmasıyla ortalık iyiden iyiye şenleniyor. Dışarı çıkıp LJ ile birlikte sağdaki arabaya binin. Polisleri atlattıktan sonra kafeye dönün. Roman’ı arayın. Sizinle buluşmak isteyecek. Dairenize dönmek istediğinizde, yangını göreceksiniz. Kuzeye; Bohan’a doğru ilerleyin. Sarı oku takip edin ve yeni evinize “Merhaba” deyip oyunu kaydedin.

Search and Delete
Brucie’yi ziyaret edin ve polis karakoluna gidip bir araba çalın. Polis aracına bindiğinizde Brucie sizi arayacak. Polis aracındaki bilgisayara bağlanıp Lyle Rivas’ı araştırın. Bulunduğu nokta haritanızda işaretlenecek. Sizi görünce kaçmaya başlayacak olan Rivas’ı polis aracınızla takip edin. Arabasını hurdaya çevirdikten sonra arabadan inecek. İşini bitirin ve Brucie’yi arayın.

Easy as Can Be (Ödül: $3500)
Rivas’ın yaşadığı binaya dönün. Orada, Brucie’nin çalmanızı istediği bir araba var. Arabaya bindiğinizde, otomatik silahlara sahip düşmanlarla dolu arabalar peşinize düşecek. Burada sürücülük yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Keskin bir manevrayla dönüş yaparak arkanızdaki arabanın ön camına ateş edin. Hızlı davranarak, yan sokaktan caddeye çıkmaya hazırlanan arabanın önünü kesin ve aynı teknikle işlerini bitirin. İlerlemeye çalıştığınızda üçüncü arabayla karşılaşacaksınız. Önce silahlı yolcuyu sonra da şoförü öldürün. Arabanın menzilinizde kalmasına dikkat ederek süratli bir şekilde gitmelisiniz. İş bittiğinde, arabayı teslim edeceğiniz noktaya ilerleyin.

Roman’s Sorrow
Tüm bu olup bitenlere karşın iyimserliğini yitirmemiş olan Roman, size düşünü gerçekleştirmenin imkansız olmadığından bahsedecek. Size önemli bir şey göstermek istediğini söyleyen Roman’ın dairesine gittiğinizde binanın yanıp kül olduğunu göreceksiniz. Roman, taksi şirketine gitmek isteyecek. Maalesef, orada da benzer bir sahneyle karşılaşacaksınız. Roman, Mallorie’yi arayacak. Bohan’daki daireye ulaştığınızda bir ara sahne izleyeceksiniz.

Escula of the Streets (Ödül: 1000$)
Manny Escula ile tanışacaksınız. Arabanıza atlayın ve Manny’nin de binmesini bekleyin. Hedefte gösterilen alana park edin. Hedefi arabanızla mümkün olduğunca uzaktan takip edin. Bir depoya girecek. Binanın güneyinde yer alan ara sokağa girin. Yanındaki binaya çıkan bir merdiven göreceksiniz. Bu merdivenden çıkarak depo binasına ulaşabilirsiniz. Kuzeybatı yönünde içinden geçebileceğiniz bir pencere göreceksiniz. Siper alarak, karşınıza çıkan düşmanları ortadan kaldırın. Batı yönünde bulunan forklift’in sağında, hedefi göreceksiniz. Uzaktan ateş ederek elemanın işini bitirin. Çıkış kapısının üzerindeki kilide ateş edin. Görevi tamamladığınızda LJ sizi arayacak.

Cevap bulunamadı.