alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
226
Görev Rehberi #5
Ekin G.
5 Mart 2015 14:50
Street Sweeper
Manny sizden bazı dağıtımcıları temizlemenizi isteyecek. İşaretli alana gidin. Üç adamı temizledikten sonra arabanıza binin. Hedefiniz, bir arabanın içinde yanınızdan geçip gidecek. Mesafenizi koruyarak takip edin. Bir süre sonra arabadan inecek; bu fırsatı mutlaka değerlendirin. Görevi tamamladıktan sonra Mallorie’den bir telefon gelecek. Haritada E ile işaretlenen noktaya ilerleyin.

Luck of the Irish (Ödül: 1500$) 
İşaretli noktadaki binaya girdikten sonra merdivenlerden çıkın. Tüfeği alın. Kuzeybatı yönündeki bekleme noktasına gidin. Ortadaki adama nişan alın; bir süre sonra silahını çıkarmak için bir hamle yapacak. Önce onu, sonra da yakınınızdaki düşmanları öldürün. Geri çekilin ve ikinci partiyi bekleyin. Elizabeta’yı arayıp görevin tamamlandığını bildirin.

Blow Your Cover (Ödül: 2000$)
Playboy X ile birlikte arabanıza binin. İşaretli alana doğru sürün. Mekana geldikten sonra arabadan inin ve Playboy X’i takip edin. Durumda bir terslik olduğunu anlar anlamaz odadakileri temizleyin. Koridordakileri de haklayarak devam edin. Yukarı kata çıkın. Burada yapmanız gereken; siper alarak dikkatli bir biçimde Playboy X’i takip etmek. Polisleri öldürün. Binadan çıktığınızda, polis çemberinden çıkmanız gerekiyor. Arka sokakları kullanarak izinizi kaybettirin. Son olarak, Playboy X’in mekanına dönün. Roman sizi arayacak ve iyi haberler verecek. Haritanızda B ile işaretlenen noktaya gidin.

Out of the Closet 
Brucie için öldürdüğünüz adamlardan birinin kuzeninin Brucie’ye borcu var. İnternet kafeye gidin ve love-meet.net adresine girin. “French Tom” nick’li kullanıcıyı bulun. Seçiminizi Male olarak yapın. French Tom’u bulduktan sonra “date” butonuna tıklayın. Şimdi çıkıp oyalanmanız gerekiyor. Bir süre sonra, Brucie sizi arayacak. İnternet kafeye dönün ve mail kutunuza giriş yapın. İsterseniz Brucie’nin araba hırsızlığı görevlerinden birini yapabilirsiniz. Eve (safehouse) dönün. Roman size bir mesaj gönderecek. Randevudan önce tamamlamamız gereken bir başka görev var. Bu göreve başlamak için haritada M ile işaretlenen noktaya gidin.

The Puerto Rican Connection (Ödül: 1250$)
İşaretli noktaya ulaştığınızda bir tren göreceksiniz. Hedefiniz bu trende bulunuyor. Treni aracınızla takip edin. Hedefiniz, trenden indikten sonra kendisini bekleyen bir arabaya binecek. Aracı takip edin. Bir süre ilerledikten sonra, araçtan inip size ateş etmeye başlayacaklar. İşlerini bitirin. İnternet kafeye dönün, görünüşe bakılırsa; French Tom sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor. Elizabeta sizi arayıp çağıracak; E ile işaretli noktaya gidin.

The Snow Storm (Ödül: 2500$) 
Elizabeta’nın başı belada. Arabanıza atlayıp eski hastaneye gidin. Tüm düşmanları ortadan kaldırın. Koridora gidin ve siper alarak karşınıza çıkan düşmanları yok edin. Kola kutusunu ve çelik yeleği alın. Sizi yakalamak için gelen polisleri temizleyin. Purtagory’deki, Pay & Spray mağazasına gidin. Polislerin sizi fark etmemeleri için dikkatli olun. LJ ile buluşun.

Coming Out of the Closet (Ödül: 2500$)
Randevu için kararlaştırdığınız yere gidin. French Tom’un karşısına geçin. Tek tuşa basarak ayağa kalkabilir ve işini bitirebilirsiniz. Brucie sizi arayacak; haritada B ile işaretlenen noktaya gidin.

Cevap bulunamadı.