alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
262
Görev Rehberi #6
Ekin G.
5 Mart 2015 14:51
NO. 1
Brucie ile birlikte Willis’e gidin. Comet’i çaldıktan sonra, işaretli noktaya park ederek yarışa katılın. Yarışı kazanmak, tamamen sürücülük yeteneklerinize bağlı. Birinci olduktan sonra Brucie’yi eve götürün. Haritada E ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Have a Heart (Ödül: 3000$)
Elizabeta’nın arabasına binin. Cesetleri, kirli işlerde bezi olan bir doktora götürmeniz gerekiyor. Elizabeta’yı arayın. “?” ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. Yolda, Brucie’den bir telefon gelecek.

Call and Collect (Ödül: 1000$)
Officer McReary ile tanışacaksınız. Ona yardım etmeniz karşılığında size bazı konularda yardımcı olabileceğini söyleyecek. Francis, telefon rehberinize ekleniyor. Francis sizden 843-555-0124 nolu numarayı aramanızı isteyecek. Numarayı arayın. Görüş alanınızdaki bir adam, oturduğu banktan kalkacak ve telefonuyla konuşmaya başlayacak. Konuşması bittiğinde yanına gidip işini bitirin. Üzerinden depolama cihazını (storage device) alın. Francis’in yanına dönün. Haritanızda X ile 
işaretlenmiş olan noktaya gidin. McReary telefon rehberinize kaydedilecek.

Deconstruction for Beginners (Ödül: 6500$)
Playboy X için ufak bir iyilik yapmanız gerekiyor. Dışarı çıkıp arabaya binin. Güneye doğru sürün. Yeşil işaretli noktada bir araba bulacaksınız. Binanın yanındaki asansöre binin. En üst kata çıkın. Nöbetçileri öldürün. Sokağa dönün. Karşıya geçin. Çitin üzerinden atladığınızda, yerden biraz yukarıda duran adamı göreceksiniz; işini bitirin. Rampadan çıkın. Boss’u göreceksiniz. Köşeye doğru ilerlediğinizde bir helikopter gelecek. Dikkatli bir biçimde hareket ederek yakınınızdaki düşmanları temizleyin. Ardından gelecek olan ikinci düşman dalgasının da icabına bakın. Son boss, iki binanın arasındaki bir noktada duruyor. Merdivenlerden tırmanmaya çalıştığı zaman işini bitirin. Playboy X’i arayın. Playboy X, sizi bir süre sonra arayarak Dwayne’e yardım etmenizi isteyecek. PM sembolü ile işaretlenen noktaya gidin.

Harboring a Grudge
İşaretlenmiş olan noktaya park edin. Arabadan inin ve Packie’yi takip edin. Bir ara sahne izleyeceksiniz. Aşağı atlamadan önce, mümkün olduğunca fazla sayıda düşmanın işini uzaktan bitirin. Hepsini öldürdükten sonra devam edin. Karşınıza çıkacak olan düşmanları ortadan kaldırın. Sol tarafa doğru ilerlediğinizde, ofistekiler de dışarı çıkacaktır. Garaja girip kamyonu alın. Sizi takip etmeye kalkışan düşmanları el bombalarınızla susturun. Kamyonu işaretli noktaya bırakın. PM olarak işaretlenmiş noktaya dönün.

Waste Not Want Knots (Ödül: 8000$)
Bu görev için dört kapılı bir arabaya ihtiyacınız olacak. Adamlara yaklaştıktan sonra korna çalın. Gitmeniz gereken nokta Colony Adası’nda yer alıyor. Parayı binadaki ana ofiste bulabilirsiniz. Adamları takip edin, kısa bir süre sonra düşmanlarla karşılaşacaksınız. Onlarla hak ettikleri biçimde ilgilendikten sonra, adamları takip edip binaya girin. İçerideki adamları öldürdükten sonra üst kata çıkıp parayı alın. Geldiğiniz yere dönün ve karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürün. Packie ile buluşun ve onu takip etmeye başlayın. Tekneye bindikten sonra haritanızda işaretlenmiş olan noktaya gidin. Karaya ayak bastığınızda görevi tamamlamış olacaksınız. Packie sizi arayıp Kate ile bir randevu isteyip istemediğinizi soracak. Perseus adındaki mağazaya giderek, kendinize bir takım elbise, kravat ve ayakkabı (black loafers) alın. PM işaretli noktaya doğru ilerleyin. Ancak bu görevi başlatabilmek için, söz konusu noktaya akşam saatlerinde gelmeniz gerekiyor. Oraya akşam altı gibi gitmenizi tavsiye ediyorum.

Cevap bulunamadı.