alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
304
Görev Rehberi #7
Ekin G.
5 Mart 2015 14:54
Three Leaf Clover (Ödül: 250000$)
Bu görevde Derrick ve Gerald ile tanışacaksınız. Dört kapılı bir araba ile ikiliye yaklaşın ve kornaya basın. Chinatown’daki bankaya gidin. Bankaya vardığınızda kasaya gidin ve parayı alın. Bankadan çıkarak ara sokağa ulaşın. Polis her yerde sizi arıyor. Üzerinize gelen polisleri öldürün. Derrick ve Gerald’ı takip edin. Bu sırada onlarca polisin icabına bakmanız gerekecek. Sonunda, park edilmiş halde bir araba bulacağınız caddeye ulaşacaksınız. Arabaya binin ve izinizi kaybettirin. Dukes bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bir Pay & Spray mağazasına uğramak işinizi kolaylaştıracaktır. McReary’nin evine gidin ve arabanızı işaretli yere park edin. Bu görevi tamamladığınız zaman haritadaki tüm köprüler açılmış olacak. GM işaretinin gösterdiği noktaya gidin.

Actions Speak Louder than Words (Ödül: 9000$)
Gerry’nin sizin için bırakmış olduğu bombayı alın. Arabanın bulunduğu noktaya gidin. Arabayı, Little Italy bölgesinde bulabilirsiniz. Bombayı araca yerleştirin. Kendi arabanıza binerek, işaretli noktaya park edin. Kısa bir süre sonra, durumdan haberi olmayan düşmanlarınız araca binecek. Mesafenizi koruyarak onları takip edin. Bir süre sonra, haritanızda sarı renkle işaretlenmiş bir nokta göreceksiniz. Bu noktaya gidin ve Gerry’yi arayıp bombayı patlatabileceğini söyleyin. Sağ kalanların işini bitirin. Adamları öldürdükten sonra, Gerry’yi arayın. Haritada GM sembolüyle işaretlenmiş olan noktaya gidin.

I Need Your Clothes, Your Boots and Your Motorcycle (Ödül: 9250$)
İşaretli noktadaki motosiklete binip buluşma noktasına gidin. Hedefiniz, motosikletine atlayıp kaçmaya başlayacak. Arka sokaklardan birinde sola dönüş yaptıktan sonra yavaşlayacak. Bu ana kadar onu yakalamanız mümkün değil; bu yüzden herhangi bir kaza yapmamaya özen gösterin. Yavaşladığı noktada ona çarparak, motosikletinden düşmesini sağlayın. İnip işini bitirin. Görevi tamamladıktan sonra, haritada X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Photo Shoot
Playboy X’in başı yine dertte. Size yeni bir cep telefonu verecek. Bu telefonun dahili bir fotoğraf makinesi var. Playboy X, yeni telefonunuzu kullanarak bir fotoğraf çekmenizi istiyor. Arabanıza binerek işaretli noktaya gidin. Caddenin karşı tarafında, fotoğrafını çekmeniz gereken adamları göreceksiniz. Fazla yaklaşmamaya özen gösterin. Cep telefonunuzu açın ve menüden fotoğraf makinesini seçin. Adamlardan birinin fotoğrafını çekin. Çektiğiniz fotoğrafı, Playboy X’e gönderin. Eğer yanlış adamın fotoğrafını çekmişseniz, Packie size bir mesaj gönderecektir. Fotoğrafını çekmeniz gereken adam, mavi renkte bir eşofman takımı giyiyor. Fotoğrafı gönderdikten sonra Packie sizden beşini de öldürmenizi isteyecek. Görevi tamamladıktan sonra, haritada D ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Ruff Rider
İşaretli noktaya gidin. Adam motosikletine atlayıp kaçacak. Siz de arkanızdaki motosiklete atlayıp peşine düşün. Ona çarptığınızda motosikletinden düşecektir. İşini bitirdikten sonra Cluckin Bell’e gidin. İşaretli noktaya vardığınızda bu görevi de tamamlamış olacaksınız. Şimdi, haritada “?” sembolü ile işaretlenmiş olan noktaya gidebilirsiniz.

Wrong is Right
Michelle, sizi U.L. Paper isimli bir adamla tanıştıracak ve bu adamın size vermek istediği bir iş var. Broker’a gidin ve işaretli noktaya ulaşın. Bilgisayarı kullanın, e-mail kutusundaki mesajları okuyun. Bilgisayarın başından kalkın. Paper, sizden adamı öldürmenizi isteyecek. Kuyumcu dükkanına gidin; hedefiniz olan adam sizi gördüğünde kaçmaya başlayacak. Onu takip edin ve ilk fırsatta çarparak etkisiz hale getirin ve silahınızla işini bitirin. Hemen Bohan’a doğru ilerleyin. Mallorie sizi arayacak.

Cevap bulunamadı.