alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
323
Görev Rehberi #8
Ekin G.
5 Mart 2015 14:56
Hostile Negotiation 
Deponun içine girin ve karşınıza çıkacak olan düşmanların işini bitirin. Burası oldukça kalabalık, sakin olun ve dikkatli ilerleyin. Bir katı temizlemeden, diğerine geçmeyin. En üst kata çıktığınızda, Roman’ı kaçıran adamı vurun. Roman ile birlikte arabaya dönün. Bohan’daki evinize dönün. Roman, Algonquin bölgesinde yeni bir evinizin olduğunu söyleyecek. Bu görevi tamamladıktan sonra, sadece size özel olan ücretsiz taksi servisine kavuşacaksınız.

Undress to Kill
Dwayne’in derdine derman olmak için striptiz kulübüne gitmemiz gerekiyor. İçeri girdiğinizde sol tarafınızda duran iki adamın konuşmasını dinleyin. İlerleyip sola döndüğünüzde, dansçılardan biriyle konuşan yöneticiyi bulacaksınız. VIP katına çıkın. Etrafı araştırdığınızda, odalardan birinde para sayan bir adam göreceksiniz; bu adamın icabına bakın. Yolunuza çıkanları temize havale ederek arka kapıdan çıkın. Yöneticilerden biri kaçmaya başlayacak. Bir arabaya atlayarak peşine düşün ve işini bitirin. Niko, Dwayne’i arayarak görevi tamamladığını söyleyecek. Eve gidip takım elbisenizi giyin. Playboy X’ten bir telefon gelecek. FM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Final Interview
İnternet kafeye giderek nete girin. Ana sayfada, Ligner and Shister reklamını göreceksiniz. Reklama tıklayın ve sayfaya ulaştığınızda, career butonuna tıklayarak iş başvurusunda bulunun. Telefon rehberinize Lawyers sekmesi eklenecek ve Niko, Francis’i arayacak. Hemen ardından Playboy X’ten bir telefon alacaksınız. Bu telefondan sonra X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

The Holland Play
Playboy X, Niko’dan Dwayne’i öldürmesini isteyecek. Şaşırmanıza gerek yok; burası Liberty City ve Teletubby Diyarı’ndan çok daha karanlık bir dünya. Yine de Niko olumlu bir yanıt vermeden mekandan ayrılacak. Haritada, U harfi ile işaretleniş olan noktaya gidin.

Portrait of a Killer
Bir polis aracını çalarak, polis ağına bağlanın. Fotoğraf veritabanını araştırın. Bilgisayar size UL’nin göndermiş olduğu resmi gösterecek. Hedefinizin adı Adam Dimayew. Bir sonraki adımda, bilgisayar size Adam’ın yerini gösterecek. Mekana ulaştığınızda, UL sizi arayarak bölgedeki tüm korumaları öldürmenizi söyleyecek. Kattaki herkesi temizledikten sonra bir üst kata çıkın. UL’den bir telefon daha alacaksınız. Algonquin’e gidin. Dwayne sizi arayıp Playboy X’i öldürmenizi isteyecek. Ardından, avukat sizi arayarak ertesi güne bir randevu verecek. Haritada U harfine doğru ilerleyin. Önce Dwayne sonra da avukat iş randevusu için arayacak.

Dust Off (Ödül: 7000$)
Alabildiğiniz kadar silah, cephane ve zırh alın. Sarı noktaya doğru ilerleyin. Bir helikopteri yerden takip etmeniz gerekiyor. Helikopterin indiği yerin girişindeki korumaları öldürün. Bir sniper tüfeği bu işlemi oldukça kolaylaştıracaktır. Helikoptere atlayın ve işaretli noktaya gidin. Görev bittikten sonra, Playboy X sizi arayarak bir seçim yapmanız için sıkıştıracak. Ya Dwayne ya da Playboy X; ikisinden birini öldürmeniz gerekiyor.

Cevap bulunamadı.