alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
300
Görev Rehberi #9
Ekin G.
5 Mart 2015 14:57
The Holland Play
Playboy X’i öldüreceğinizi var sayalım. (Ben öyle yaptım.) Haritada X ile işaretlenen noktaya doğru ilerleyin. Playboy X’e ulaşmak için önce etrafındakileri öldürmeniz gerekiyor. İçeridekileri temizledikten sonra balkona çıkın ve Playboy’un peşinden gidin. Sokağa indiğinizde araçlı korumalarla karşılaşacaksınız. Önce şoförü öldürerek kendinizi sağlama alın; sonra Playboy’u takip edin ve silahlarınızdan biriyle bu karakterin işini bitirin. Niko, Dwayne’i arayarak müjdeli haberi verecek. Yeni evinize gidip uyuyun; avukatla olan randevunuza hazırsınız.

Final Interview
Binaya girdikten sonra resepsiyonisti takip edin. İş görüşmesi başlayacak. Ara sahneden sonra kalkıp işini bitirin. Masadaki dosyayı alın. Bu noktadan sonra, karşınıza çıkan korumaları ve polisleri temizleyerek binadan çıkmanız gerekiyor. Binadan çıktıktan sonra bir araca atlayın ve izinizi kaybettirin. Dosyaları Francis’e götürün ve haritadaki FM işaretli noktaya gidin.

Holland Nights (Ödül: 5000$)
Yüklenebildiğiniz kadar silah ve cephane yüklenin. Francis’in söylediği yere gidin. Burada ufak bir savaş çıkacak. Hedefiniz ise binanın ikinci katında bulunuyor ve yolunuza çıkan herkesi temizleyerek bu hedefe ulaşmanız gerekiyor. Hedefinize yaklaştığınızda kaçmaya başlayacak, siz de onu takip edeceksiniz doğal olarak. Ancak kurbanınızın peşinden giderken küçük bir orduyu temizlemeniz gerekiyor. Hedefinizi öldürdükten sonra bir araç çalın ve izinizi kaybettirin. UL sizi arayacak.

Paper Trail (Ödül: 7500$)
Little Jacob’ı özleyenlere müjde niteliğinde bir görev bu. Little Jacop ile helikoptere binin ve düşman helikopterini bulun. Jacob ateş ederken helikopteri uygun bir açıda tutmanız gerekiyor. Jacob işi halledene kadar helikopteri takip edin. Görev tamamlandıktan sonra helikopteri güvenli bir şekilde yere indirmeniz gerekiyor. UL’yi arayıp görevin tamamlandığını söyleyin ve haritada FM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya doğru yola çıkın.

Lure (Ödül: 5000$)
Francis’ten görevi aldıktan sonra, işaretli arabaya binin. Arabaya bindikten sonra ise yanıp sönen sarı noktaya doğru ilerleyin. Bu noktaya ulaşınca arabadan inip Francis’i arayın. Kırmızı bir kapısı olan binaya girin ve çatıya çıkın. Ara sahnede hedefin telefon numarasını öğreneceksiniz. Cep telefonunuzla bu numarayı arayın. Kurbanınız telefona doğru ilerlerken işini bitirin ve Francis’i arayıp müjdeyi verin.

A Long Way to Fall (Ödül: 8500$)
Haritada RB harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. Mekana vardığınızda RB’nin size vermiş olduğu resimdeki adamı arayın. Biraz sağ tarafa doğru ilerlediğinizde onu göreceksiniz zaten. Yumruklarınızla adamı konuşmaya ikna edin. Asıl hedefinizin bulunduğu binaya girip 20. kata çıkın. Asansörü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Asansörden indikten sonra köşelere dikkat ederek ilerleyin. Daireye girin ve mutfaktan sağlık paketini alın. Hedefinizi sinsice takip edin. Yolda öldürmeniz gereken korumalarla karşılaşacaksınız. Korumaların işini bitirdikten sonra çatının kenarına ilerleyerek hedefinizi haklayın. Niko, Ray’i arayarak görevi tamamladığını bildirecek. Şimdi RB harfleri ile işaretli olan noktaya gidebilirsiniz.

Taking in the Trash (Ödül: 9000$)
Bu iş basit bir kuryelik görevi. Ancak çöplerle muhatap olmanız gerekeceğinden, takım elbisenizi (hala üstünüzdeyse) çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Çöp kamyonuna binin ve yükleme noktalarında durun. İşaretli yere gidin ve park edin. İşte hepsi bu. Görevi bitirdikten sonra RB işaretli olan noktaya dönün.

Cevap bulunamadı.