alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
284
Görev Rehberi #Son
Ekin G.
5 Mart 2015 14:59
Meltdown (Ödül: 9500)
İşaretli noktaya doğru ilerlediğinizde Luca ve adamlarının arabalarına binip kaçmaya çalıştıklarını göreceksiniz. Hemen onları takip edin. Bir süre devam ettikten sonra kaza yaparak araçtan inmek zorunda kalacaklar. Bu fırsattan yararlanarak Luca’nın adamlarının işlerini bitirin ve asıl lokmanın peşine düşün. Luca tuvaletlerden birinde saklanacak. Saklandığı yere dalıp silahlarınızdan biriyle işini bitirin ve elmasları alın. Ray’le buluşup elmasları teslim edin ve RB’nin mekanına gidin.

Museum Piece
Müzeye gidin ve işaretli noktaya doğru ilerleyin. İşler ters gidecek ve kaçmanız gerekecek. Yolunuza çıkanları öldürerek binadan çıkın. Hız yapabilen bir arabaya atlayın ve gazı kökleyin. Ray sizden dönmenizi isteyecek; RB işaretinin gösterdiği noktaya doğru gidin.

No Way on the Subway
Motosiklete binin ve yanıp sönen sarı noktaya gidin. Bir motosiklet çetesini temize havale etmeniz gerekiyor. Rayların üzerinde ilerlerken trenlere dikkat edin. Hepsi öldükten sonra, Niko Ray’i arayacak. Ray bir süre sonra sizi tekrar arayarak yeni bir görev verecek.

Weekend at Florian’s
Dört kapılı bir araba bulun ve görevdeki tüm elemanların arabaya binmesini bekleyin. Adamlardan biri size yolu tarif edecek. Florian’ın dairesinin önünde inin. Burada çok ilginç şeyler öğreneceksiniz. Bernie, telefon rehberinize eklenecek. Haritada RB harflerinin bulunduğu noktaya geri dönün.

Late Checkout (Ödül: 11000$)
Bu görevde Isaac’in ölmesi gerekiyor. Majestic Hotel’e gidin ve sağ tarafınızda kalan asansöre binin. Koridordaki korumaları temizleyin ve merdivenlerden çıkarak yolunuza devam edin. Soldaki kapıdan bir koruma çıkacak; korumanın çıktığı kapıdan ilerleyin. Yukarı çıkın ve soldaki odaya girin. İşte hedefe ulaştınız; Isaac’i öldürün ve merdivenlerden devam edin. Temizlikçi asansöründen inin ve bir arabaya binerek olay yerinden hızla uzaklaşın. Ray’den bir mesaj alacaksınız ve Bell, telefon rehberinize eklenecek. Roman sizi arayarak büyük bir görevi yerine getirdiğinize dair hayırlı haberler verecek. Haritada BC harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

Union Drive (Ödül: 6250$)
Bernie’nin yardımınıza ihtiyacı var. Arabayla yanıp sönen sarı noktaya gidip aracınızı park edin. Karşınıza çıkan adamı takip edin ve Bernie’yi alın. Daha sonra hedefi takip ederek işini bitirin. Brucie sizi arayacak. DM harflerinin olduğu yere gidin.

Smackdown (Ödül: 6500$)
Derrick’e yardım etmemiz gerekiyor ve ona yardım edebilmek için bir polis aracı çalmanız gerekecek. Polis aracını çaldıktan sonra izinizi kaybettirin ve aracı park ederek polis ağına bağlanın. Ağda Bucky Sligo ismini arattırın. Bir sonraki ekranda Bucky’nin yerini tespit edeceksiniz. Hemen işaretli noktaya gidin. Niko, Derrick’i arayacak. Polis arabasını işaretli yere park edin. Bucky’yi yavaşça takip edin. Bir binanın önünde durup arabadan inecek. Vakit kaybetmeden işini bitirin. İçerideki adamları da temizleyin ve izinizi kaybettirin. Ray size bir mesaj atarak Alderney’deki bir daireyi size verdiğini söyleyecek. Haritada BC ile işaretli olan noktaya doğru devam edin.

Cevap bulunamadı.