alexa
GTA 4
GTA 4, Rockstar Games'in piyasaya sürdüğü aksiyon, macera, suç oyunudur. 2008'den bu yana milyonlarca satmıştır. Grand Theft Auto IV CD Key satin alma isleminden sonra steam üzerinden indirilip oynanabilir.
144
Hız Tutkunları !
Ekin G.
5 Mart 2015 14:37
Hatırlıyorum. Ben motor kullanmayı çok severim. Motorumla gezer, hız yapardım oyun sırasında. Fakat geliştirilen bez bebek modelleri ve fizik motoru maalesef bu keyfi elimden almış. Artık gerçekten hız yaparken ölme ihtimali var. Bir görev sırasında tabi alışık olmadığımdan, deneme amaçlı muzurluk yapayım diyerek hızla giden bir arabada direksiyonu sola kırıp el frenine asıldım. Sonuç mu? Yan koltulta oturan karakter, kapısına doğru hızla çarptı, kapı açıldı, yola fırladı, 4-5 takla attı, kafasını çarptığı yerlerde kan izleri oluştu ve hastanelik oldu. Benzer bir senaryoyu da bizzat yaşadım. Hızla giderken kafadan ters yöndeki araca çarptım, karakter ön camdan fırlayıp karşıki aracın camından içeri girdi. Hastanede gözümü açtım. Demek istediğim oyun ne kadar sıradışı olsada fiziksel olarak artık çok daha gerçekçi. Hava şartları bile herşeyi birebir etkiliyor. Aracı yolda tutmak zorlaşıyor, frenler iyi tutmuyor, aniden gaza basınca spin atıyorsunuz. Çevre grafikleri kadar patlamalar ve gölgelendirmelerde geliştirilmiş.
Cevap bulunamadı.