alexa
GTA 5 ( PS3 )
Gta 5 PS3 ile Rock Star Games rekor bir satışa ulaşmış ve şuana kadar çıkan en büyük açık mekan uygulamasını gerçekleştirmiştir. Söz gelimi oyundaki dev şehirin her bir sokağı mekanı birbirinden farklı ve her nesneye müdahale etmek söz konusudur. Nesne iletişimi olarak adlandırılan bu tabir oyunun gerçekliği yansıtması konusunda büyük önem taşımaktadır. GTA 5 Playstation 3 oyununuz belirttiginiz kargo adresine en hizli sekilde gönderilecektir.
255
Grand Theft Auto 6 duyuruldu!
eray ö.
3 Şubat 2015 12:30
Henüz GTA V’in PC versiyonu piyasaya bile çıkmadı, ortada Heist DLC’si bile yok ama görünen o ki Rockstar’ın durmaya niyeti yok.

Katıldığı bir konferans sırasında konuşan Rockstar Başkanı Leslie Benzies “Bizi 45 yıl daha idare edecek fikirlerimiz var. GTA 6 ne olur, nasıl bir şey olur bunu söylemek şu an güç ama bazı fikirlerimiz var.”

Tüm zamanların en büyük serilerinden birine devam oyunu yapmanın hayli zor olduğunu belirten Benzies sözlerine şöyle devam etti:

“Önce fikirler gelir. Olayların nerede geçeceği ilk sorudur (oyunun geçtiği şehirlerden bahsediyor).  Sonrasında görevleri tanımlamak gelir; Bugüne kadar konuk olduğunuz Los Angeles, New York veya Miami’den farklı şeyler yapmak zorundasınızdır. GTA serisinde harita ve hikaye bir bütündür, her şey bunun üzerinden ilerler.”

Aslında Benzies farkında olmadan GTA 6 duyurusunun yanında, gerçekten iyi bir açık dünya oyunu yapmanın tanımı da veriyor. 

Biz şimdiden GTA VI için gözümüzü, kulağımızı dört açalım.

Cevap bulunamadı.