alexa
GTA 5 ( PS3 )
Gta 5 PS3 ile Rock Star Games rekor bir satışa ulaşmış ve şuana kadar çıkan en büyük açık mekan uygulamasını gerçekleştirmiştir. Söz gelimi oyundaki dev şehirin her bir sokağı mekanı birbirinden farklı ve her nesneye müdahale etmek söz konusudur. Nesne iletişimi olarak adlandırılan bu tabir oyunun gerçekliği yansıtması konusunda büyük önem taşımaktadır. GTA 5 Playstation 3 oyununuz belirttiginiz kargo adresine en hizli sekilde gönderilecektir.
224
GTA V ve polis temalı DLC söylentisi
Abdullah Cem Ö.
30 Aralık 2014 19:12


Aslında kulağa inanılmaz mantıklı geliyor. Özellikle GTA IV için çıkan bir mod olan LCPD'nin başarısı göz önüne alındığında daha da mantıklı geliyor. GTA V'e çıkması planlanan DLC'lerden biri de oyunculara polis olma imkanı tanıyacak.

Oyuncular polis kariyerine girdiklerinde, bu sefer haritadaki diğer oyuncuları yakalamaya çalışacaklar. Sistem mini-harita üzerinden işleyecek. Bulunduğunuz bölgede, harita üzerinde soygun, hırsızlık vb. bir olayın gerçekleştiğini göreceksiniz ve hemen olay yerine doğru harekeye geçeceksiniz.

Diğer bir ihtimal ise polis görevleri olacak. Oyuncular bu görevleri arkadaşlarıyla beraber yapıp, takım oyunu oynayabilecekler.

DLC şu anlık biraz söylenti düzeyinde. Yani Rockstar'dan konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Kendiler Heist ile şu sıralar epey meşguller. Fakat, bu haber, GTA V'in uzunca bir süre daha aktif kalacağının en büyük kanıtı gibi görünüyor.


Cevap bulunamadı.