alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
127
"Franklin ve Chops, favori ikilim oldu"
eray ö.
4 Nisan 2015 15:37
Tabii bir de Franklin var. En iyi dostu Lamar ile Simon Yetarian’ın araba galerisinde repo işleri yapan, büyük paralar kazanmanın peşinde bir genç. Franklin, Lamar ve çevresinde bulunan eski kafalı dostlarının “gangster” dünyasına geri dönme hayallerini ardında bırakmış, hayata çok daha gerçekçi bakan bir karakter. Michael ile oldukça enteresan bir olay sonucunda tanışan genç, kendisiyle bir baba oğul ilişkisi kurar, oyun boyunca gelişen ve değişen bu ilişki, gerçekten enteresan durumlara yol açıyor. Üçlünün arasında en genç ve istekli olan Franklin, büyük paranın izinde Michael ve Trevor’un peşine takılır. 

Son olarak Trevor var tabii ki, askeri bir geçmişe sahip Trevor Philips, psikopatlık anlamında bildiğiniz bütün standartları değiştiren ve bütün çizgileri kıran bir isim. Daha önce Michael ile pek çok büyük soygun planlamış ve gerçekleştirmiş Trevor, intikamcı, psikopat, dengesiz ve oldukça tehlikeli bir herif. Trevor Philips Enterprises adı altında silah ve uyuşturucu ticareti yapan ve hobi olarak cinayet işleyip araba patlatan Trevor, "enteresan" bir karakter.

Bu üç karakterin, aralarında yakaladığı denge gerçekten muazzam, özellikle genç Franklin’in Trevor ve Michael arasında hem karakter hem de yapı olarak bir köprü görevi gördüğünü söyleyebilirim. Michael ve Trevor farklı uçlar olarak, Franklin’in gelecekte dönüşme ihtimali olan karakterleri çok güzel sembolize etmekteler.Cevap bulunamadı.