alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
160
Grafiklerin gerçekçiliğini sahilde daha iyi anladım
eray ö.
4 Nisan 2015 15:49

Bu bağlamda oyunun görsel gücü grafiklerinden değil detaylarından geliyor. Tabii ki grafikleri konsollar için artık son nokta. Oyun kaplamaların çeşitliliği, surat animasyonlarının gerçekliği ve ışığın daha önce gördüğüm hiçbir oyunda olmadığı kadar profesyonel kullanımıyla görsel açıdan muazzam. 

Özellikle ilk kez sahile gittiğime bunu çok ama çok daha iyi anladım, gelen dalgaların iskeleye vuruşu, sahilde yürüyen insanların ayak izleri, tepelere çıktığınız vakit şehrin muhteşem silüeti, sizi saatlerce keşfetmeye davet ediyor, bir de oyunun haritasının benim şimdiye kadar gördüğüm herhangi bir haritadan daha büyük olduğunu söylemeliyim, gerçekten o kadar detaylı, büyük ve yaşayan bir şehirle karşı karşıya kalıyorsunuz ki, kendi küçük dünyanıza kapanıp onlarla ilgilenmeyi tercih eder hale geliyorsunuz. 

Atacan K.
25 Nisan 2015 12:55

Sahil zaten ayrı bir grafik. Yani bir oyunu en iyis bence deniz, kumsal vs oradan anlarsınız grafikleri. Harika valla.